''AÇIKLAYACAK MISINIZ?''

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:28 Ekim 2020, Çarşamba

‘DEVRİM YAPACAĞIZ’ Vaadiyle Gelen Ahmet Nur ÇEBİ ve Yönetimi, Göreve Başlayalı 1 Yılı Geçti…
 
Kulübü 431 MİLYON TL borçla devralıp 4 MİLYAR TL’ye yakın ekonomik bir buhranla bırakan Fikret ORMAN ve yöneticileri hakkında, şimdiye kadar herhangi bir yasal işlem başlatıldığına şahit olamadık. Oysaki kısa bir zaman önce Kongre üyesi, taraftar ve gazeteci dönemin iktidarına tek bir eleştirisel söz söylese ya ‘İHRAÇ’ ediliyor, ya da Adliye koridorlarına mahkûm ediliyordu. Hak edene hak ettiği gibi davranmayanlar nasıl ‘DEVRİM’ yapabilir ki?
 
7 Kasım Tarihinde BJK Olağan Divan Kurulu Toplantısı Gerçekleşecek
 
Beşiktaş yönetimi, geçmiş dönemin araştırıldığı KPMC firmasının hazırladığı raporu burada açıklayacağını ilan etti. Kendi adıma açıklanıp açıklanmamasından daha çok, bu raporun içeriği ile daha fazla ilgiliyim. Birçok ESKİ YÖNETİCİ ile devam eden YENİ YÖNETİM KURULUNA, bazı konuları da aydınlatması ve camiayı tatmin etmesi konusunda ricacı olmak isterim.
 
AÇIKLAYACAK MISINIZ?
 
1-) BJK Yönetim Kurulu Üyesi olan Umut GÜNER’in, sahte beyanda bulunarak sahte voleybolcu lisansı çıkarttığı belirlendi. GÜNER’in bu şekilde 1 yıl daha kıdem kazanarak, sahte yöntemlerle Beşiktaş yönetim kuruluna girdiği belgelerle kanıtlandı. Bu durumu, tüm çıplaklığı ile gerçekleri ve yönetim kurulu olarak uygulayacağınız yaptırımları AÇIKLAYACAK MISINIZ?
 
2-) Fikret ORMAN döneminde, Futbolcu menajerlerine çok yüksek oranda komisyonlar ödendiği belgelerle ortaya çıktı. (Pepe, Lens, Mario Gomez ,Aras Özbiliz, Negredo, Vida, Aboubakar, Mitroviç vs..) Kebapçıdan menajerler türetildiğini, Ahmet BULUT gerçekleri ve daha bir çok karanlıkta kalan konuları aydınlatıp AÇIKLAYACAK MISINIZ?
 
3-) Fikret Orman, “Beşiktaş Stadı’nı biz yaptık” şeklinde yaklaşımda bulunmasına karşın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, canlı yayında “Beşiktaş’ın mı saha ya? Bizim verdiğimiz paralarla yaptılar” dedi. Çiminden-betonuna, demirden-hafriyatına, mebranından-küfeki taşına Stat Yapımında Karanlıkta Kalanlar Soruları AÇIKLAYACAK MISINIZ?
 
4-) BJK’da 5 yıl boyunca hukuk müşavirliğini yapan Av. Kayhan TURAN, görevden ayrılırken yaptığı yazılı açıklamada “İlk geldiğimde adaletsizlik ve çıkarlar üzerine kurulmuş bir sistem bulmuştum. Giderken de, değişen pek bir şey olmadığını görüyorum” demişti. Kimin Çıkarlarının Sistemi? Şimdilerde ne değişti. AÇIKLAYACAK MISINIZ?
 
5-) Beşiktaş Kulübü’nde bazı yandaşlara ya da yakınlarına, danışmanlık ücreti adı altında çeşitli paralar verildiği ortaya çıktı. Bu camianın ‘DANIŞMANLIK’ adı altında, kimlerin cebine haksız kazançlar edindiğini AÇIKLAYACAK MISINIZ?
 
6-) Kartal yuvalarından çalınan paraları. 3 Liralık malı 10 Lira yazan çapsızları. Siyah-Beyaz sevdamızla hem Siyaset, hem Ticaret yapan Ahlaksız, Karaktersiz, Namussuzları AÇIKLAYACAK MISINIZ?
 
YAZININ DEVAMI…
 
- Umut Güner, Atalay Demirbaş, Şafak Mahmutyazıcıoğlu Üçgeni
- Renkli Üyeler ve Kongre Simsarları
- Erns & Young Raporları
- Fikret Orman’ın Korkuluk İhalesi Raporu
- Hukuk Danışmanlık ve Çatı Danışmanlık Faturaları
- Fulya, Otopark, Mertcan Çam, Kocaeli birlik, Benzin İstasyonu…  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki