“ADAM ESKİMİYOR!”

Alen MARKARYAN yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:03 Mart 2021, Çarşamba

Alışılageldik kadronun ezber bozan tek ismi Utku'ydu.

Gerisi biraz savunma ağırlıklıydı ve hücum kokulu 3 isim vardı Malatya deplasmanında. Öyle maçlardayız ki hatalar yanlış sayılacakmış gibi geliyor bana. Zor, sıkıntılı...

Sahayı iki saniyeliğine gemi gibi düşünün.

Bir balina sesine herkes bir tarafa koşar da gemi bir tarafa yatar ya, Öyle hayal edin. İşte dün gece ilk 10 dakikada sahada herkes sağ tarafa doluşmuş, Ghezzal'ın ayağından top kapmaya çalışıyordu. Saha, devrilecekmiş sandım! O kadar iyi niyetli ki adam, ceza sahasında rakibin eliyle ittirmesinde bile kendini yere atmıyor. Zaten hakemlerimiz sağ olsun, kendini yere bırakıp mermi yemiş gibi bağıranlara düdük çalarlar, gözünün önündeki penaltıya düşmedi diye devam derler. Buz gibi penaltıyı yediler iyi mi!

Bir ara oyun sağ kanattan orta sahaya evrildi. Orta saha enstantaneleri, top kapmaları, ikili mücadeleleri... Onlardan kaynaklanan kale önü gitgelleri yaşandı ama, ciddi bir atak görmedik ilk yarım saatte. Bir ara 6 numaraları, Ghezzal'a çift kılıçla savaşa giden Ragnar gibi saldırdı. Önce sağ ayağıyla tırpan çekti tutturamadı. Sonra soluyla süpürge! Vay arkadaş kart çıkmadı iyi mi!

Koca ilk yarıyı kanatları ve kanat adamlarını kullanmayarak heba ettiğimizi söyleyebilirim. Bildiğin çöpe attık. Necip-Mensah değişikliği ikinci yarının ilk hamlesiydi. Netice itibarıyla hücum etmeden gol atamazdın. Diğer maçların aksine oyunu kenarlara yıkamıyor, çoğalamıyor ve gol pozisyonlarına neredeyse hiç giremiyorduk. Ne zamanki defans az bir şey öne çıkıp rakip sahada atraksiyona başladı, anında gol geldi. Müjde müjde size, eski tüfek Atiba'dan müjde size: 0-1.

Babam evlendiğinde, şimdi var mı bilmiyorum "Filko" marka buzdolabı almış eve. Annem 17 yaşındaymış. Annem 77'ye geldi, buzdolabı hala evde iyi mi! Atiba da öyle vallahi. Maşallah adam eskimiyor arkadaş.

Bu arada film şirketlerine teklifi m var. Bağırma sahnelerinde ses efekti ihtiyacı olursa, Adem Büyük'ün farklı ses tonlamalarından yararlanabilirler. Muhteşem yetenek! Hayır hakemler bunları nasıl yiyor o enteresan. Golden sonra Gökhan'la çok geldi Beşiktaş... En az 3 tane yüzde yüz olmadı. Rahat maç öyle zora girdi ki son saniyeler bitmek bilmedi. Neyse, bitti!

Akşam

Etiketler: Alen   BEŞİKTAŞ  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki