Ajdin Hasic'in Takımda Kalmasının 3 Nedeni!

Adı lisansı askıya alınacak isimler arasında yer alan 19 yaşındaki genç yıldız Ajdin Hasic son anda takımda kaldı.
Haberin yayılanma tarihi:08 Ekim 2020, Perşembe

İşte enç Futbolcunun Gidişini Engelleyen Faktörler...

Beşiktaş'ta 18 olan yabancı sayısını 14'e düşürmek için adı lisansı askıya alınacak isimler arasında anılan Ajdin Hasic takımda kaldı. Genç kanat oyuncusu için Siyah-Beyazlı yönetim ile teknik heyet arasında yapılan görüşmelerin ardından alınan bu kararın arkasında üç ayrı faktör var.

1-Yönetim kurulu istedi: 19 yaşındaki genç oyuncu üzerine yönetim kurulu kendi içerisinde yaptığı değerlendirmede sezona Hasic'in devam etmesinde ağırlıklı olarak fikir birliğine vardı. Genç ismin potansiyelinin yüksek olduğu ve sezonu iyi geçirmesi halinde gelecekte önemli bir yıldız kazanarak, ciddi gelirler elde edilebileceği düşünüldü.

2-Sakatlık sorunu yok: Siyah-Beyazlıların teknik ekibi ilk etapta Hasic'in askıya alınabileceğini belirtse de kendi içinde yaptıkları toplantı sonrası vazgeçti. Hasic'in sakatlık sorunu olmaması ve form tutması halinde takıma katkı verebileceklerini düşünmeleriyle tercihlerde diğer isimlere yöneldi.

3-Taraftar baskısı: Sezona iyi başlayan ancak sonra bir düşüş yaşayan Hasic için çok ciddi taraftar ve camia baskısı oluştu. Askıya alınacak ismin kesinlikle Boşnak futbolcu olmaması gerektiği belirtilirken sosyal medyada da yönetim ve teknik ekip mesaj yağmuruna tutuldu.

Ogün ŞAHİNOĞLU

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki