BAŞKAN ÇEBİ; ''“TARAFTARIMIZ YAYGARAYA İTİBAR ETMESİN”

Ahmet Nur Çebi, Şenol güneş için yapılan imza töreninde açıklamalarda bulundu...
Haberin yayılanma tarihi:28 Ekim 2022, Cuma

“İLK KEZ ÇARŞAMBA GÖRÜŞTÜK”

“Hatay maçından sonra Valerien Ismael’in kalp kırıklığı olması ve enerji olarak bitmiş olması sebebiyle, hocamızın da isteğiyle bir kan değişikliği konusunda hemfikir olduk. Bu noktaya dışardan etkenlerin bizim sağlıklı çalışmamıza engel olduğu için gelindi. Şenol Güneş, benim çok inandığım bir insandır. Son 10 senede 3 şampiyonluk kazandık. Hepsinde emeğimin olması beni gururlandırıyor. Şenol Güneş’le, Valerien Ismael ile vedalaşmamızın ardından ilk kez çarşamba günü görüştük. Onun bu işi başaracağına inanıyorum.”

“ÖZKAYNAKTAN TAVİZ VERMEYECEĞİZ”

“Özkaynakla ilgili taviz veremeyiz. A Takım yarışmacı bir takımdır. Taraftarı vardır, rakipleri vardır. Altyapıdan arkadaşların, oynayabilecek arkadaşları yetiştirmesi önemli. Altyapıdan yetişemeyeni yukarıda oynatmayı beklememek gerek. ''mış'' gibi yapmayacağız.”

“TARAFTARIMIZ YAYGARAYA İTİBAR ETMESİN”

“Hocam burada kupalar aldı. Bugün de ailemize anlatabileceğimiz güzel hikayelerimiz var. Şu andan sonraki hedefim de Sergen Yalçın hocamızla aldığımız kupaları tekrar kazanmak. Hocam ile birlikte bunu yaşamak istiyoruz. 3 kupayı birkaç kere daha almak istiyorum. Bunu da paylaşmak istiyorum. Taraftarın desteği çok önemli. Sabırlı, hocasının, oyuncusunun, yöneticisinin yanında olmasını talep ediyorum. Doğru yapılan eleştirilere açığız. Ama taraftarımız yaygaraya itibar etmesin.”

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki