BEŞİKTAŞ'LI YÖNETİCİ MEDYA PATRONU MU OLUYOR?

Gerçek Gündem'in, satışının arkasındaki isim Umut Şenol mu?
Haberin yayılanma tarihi:02 Kasım 2021, Salı

BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞINI İSTİYOR İDDİASI...

Eski CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş'ın kurucusu olduğu gercekgundem.com haber sitesi, 3 gün önce eski Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen'in yeğeni Cenk Erzen'e 1.500.000 TL (Birbuçuk Milyon) TL satılmıştı. Projenin arkasında Bazı Chp'lilerle birlikte Beşiktaş Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Şişli Belediye Meclis Üyesi Umut Şenol'un olduğu da belirtiliyor. Kendisinin Beşiktaş Belediye Başkanlığını istediği iddiaları var.

AMAÇ MİLLETVEKİLLİĞİ ,BELEDİYE BAŞKANLIKLARI VE MECLİS ÜYELİKLERİNİ DİZAYN ETMEK..

Haber Sitesinin Milletvekilliği ve Belediye Başkan adaylarını belirlemek için kullanılacağı iddiaları CHP 'liler arasında konuşulmakta. İddialı bir kadroyla okur karşısına çıkmaya hazırlanan ve YouTube kanalı da kuracağı belirtilen Gerçek Gündem'in Yayın Danışmanlığı koltuğuna deneyimli gazeteci Rıdvan Akar oturmuş, haber sitesinin Genel Yayın Yönetmenliği'ni ise hangi ismin üstleneceği merak konusu olmuştu.

Gerçek Gündem'in Genel Yayın Yönetmenliği'ni VOA Türkçe'de muhabir olarak görev yapan Hilmi Hacaloğlu üstlenecek. Hacaloğlu ve kadroda yer alacak diğer isimler, pazartesi günü yapılacak basın açıklamasıyla da duyurulacak.

BAŞAK DEMİRTAŞ'A TEKLİF SUNULDU, LEVENT ÜZÜMCÜ YAZAR KADROSUNDA!

Öte yandan şu ana kadar 17 tanınmış isme köşe yazarlığı teklifi sunulduğu ve bu isimlerden şimdilik oyuncu Levent Üzümcü ile anlaşmaya varıldığı öğrenildi. Üzümcü ile birlikte yazarlık teklifi sunulan isimler arasında yazar, öğretmen ve aynı zamanda HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eşi olan Başak Demirtaş, gazeteci Yeliz Koray, Çağlar Cilara ve İsmail Saymaz yer alıyor. Projenin arkasında ise Beşiktaş Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Umut Şenol'un olduğu da belirtiliyor.

Gelecekgundem.com

YorumlarToplam 1 Yorum Yapılmış.     'SENDE YORUM YAP'

ali
02 Kasım 2021, Salı, 15:34
Rıdvan akar Beşiktaş'ta hangi sosyal medya hesaplarını dizayn ediyor? Emre Kocadağ ve Umut Şenol Beşiktaş'ı basamak olarak mı kullanmaya çalışıyor? Erdal ve Mesut niye Sergen'i yollatmak için piyasaya hesaplar sürüyor. Süleyman Başkanımın Şeref Bey'in Beşiktaş'ı kimlere kaldı..
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki