'BEŞİKTAŞLI YÖNETİCİLER YUMRUKLANDI!'

Kayseri-Beşiktaş maçının sonlarında yaşanan gerginliğin ardından MHP’li Milletvekili Bakir Ersoy ile kardeşinin Beşiktaşlı yöneticilerin locasını basıp küfrettiği ve yumruk attığı öne sürüldü.
Haberin yayılanma tarihi:04 Ocak 2021, Pazartesi

 Maçı Oğlu Burhan Ersoy İle İzleyen Baki Ersoy iddiaları Reddetti

Beşiktaş, Kayserispor maçı sırasında yaşanan gerginlikle ilgili açıklama yapan Beşiktaş kulübü 2. başkanı Adnan Dalgakıran "Localarımız bir milletvekili ve kardeşi tarafından basıldı ve iki arkadaşımız yumruklandı" dedi.

Dalgakıran Şunları Söyledi:

“Localarımız Türkiye Cumhuriyeti milletvekili sıfatı taşıyan bir milletvekili ve kardeşi tarafından basıldı ve iki arkadaşımız yumruklandı. Bu çok acı bir şey. Burası Patagonya değil. Biz derhal kendilerinden davacı oluyoruz. Kamera kayıtlarını istedik. Takibini yapacağız. Bu ülkenin parlamentosunda bu halkı temsil eden insanların sokak kabadayısı gibi insanları dövmeye kalkması... Bu büyük camia bunun bedelini sorar ve soracağız da.”

Gazeteci ve eski Beşiktaş yöneticisi Candaş Tolga Işık ise yaptığı paylaşımda, “Az önce Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran'la konuştum, ‘Maçtan sonra başta hocamız olmak üzere teknik heyetimiz ardından da yönetcileriniz Kayseri Milletvekili Bakir Ersoy ve kardeşinin önce küfürlü sonra da fiziksel saldırısına maruz kaldık, suç duyusunda bulunduk’ dedi” ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞ’TAN AÇIKLAMA GELDİ

Beşiktaş Kulübü, Hes Kablo Kayserispor müsabakası sırasında yönetim kuruluna saldırıda bulunan kişileri kınadığını açıkladı.

Siyah Beyazlı Kulüpten Yapılan Açıklamada Şu İfadeler Yer Aldı

"Futbol Takımımızın Süper Ligin 16'ncı haftasında Hes Kablo Kayserispor ile oynadığı müsabakayı izlemek üzere Bş. Bld. Kadir Has Stadyumunda bulunan Yönetim Kurulu Üyelerimize, karşılaşmayı takip ettikleri locada saldırıda bulunan kişileri şiddetle kınıyoruz. Saldırıyı gerçekleştirenlerin ne Kayseri şehrimizi ne de Kayserispor camiasını temsil etmediklerini biliyor, futbolun güzelliğine gölge düşüren bu tür olayların bir daha asla yaşanmamasını tememni ediyoruz. Yönetim Kurulu Üyelerimize yapılan saldırıdan en az bizim kadar üzüntü duyduğuna yürekten inandığımız Kayserispor Camiasının Başkanı Sayın Berna Gözbaşı, Başkanımız Sayın Ahmet Nur Çebiyi telefonla arayarak üzüntülerini ifade etmiştir. Kulübümüz, Yönetim Kurulu Üyelerimize saldırıda bulunan kişiler hakkında hukuki süreç başlatacak ve sürecin sonuna kadar takipçisi olacaktır."

BAKİ ERSOY NE DEDİ

Sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan MHP’li Baki Ersoy ise “Kayserispor bilinçli bir şekilde hakemler ile düşürülmeye çalışılıyor, bunu kimler yaptırıyorsa alayının Allah belasını versin” dedi.

Yaşananlara ilgili de yazan MHP’li Ersoy, “KS-BjK maçından çıkarken Beşiktaşlı yöneticilerin bazılarının, Locamızdan çıkarken bulunduğum gruba yönelik küfürlü konuşmaları ile bir kargaşa yaşanmıştır, benim fiili olarak kimseye bir müdahalem olmamıştır. Beşiktaş camiası İle hiç bir problemimiz olmaz. Kamuoyuna saygılarımla” diye yazdı. Öte yandan Baki Ersoy'un oğlunu, sokağa çıkma yasağını ihlal edip maça götürmesi ise ayrıca tartışma konusu oldu.

 

 

.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki