BEYKOZ'DAKİ ARAZİ İÇİN SONA GELİNDİ!

Riva Paşamandıra’daki araziye Beşiktaş’ın altyapı tesisleri yapacağı haberinden sonra Siyah Beyazlıların bütün prosedürleri tamamladığı ve işin imzaya kaldığı açıklandı...
Haberin yayılanma tarihi:27 Ağustos 2022, Cumartesi

SAMET AYBABA BAŞLATTI...

Fulya’daki altyapı tesislerinin yetersizliği yıllardır konuşulurken, burayı Ümraniye’ye taşımak için çalışmalarını sürdüren yönetim ayrıca Riva’daki araziyi gündeme almıştı. Böyle bir arazi olduğunu ve üzerinde de daha önce Beykozspor’un kullandığı sahanın bulunduğunu Beşiktaş’ın eski Teknik Direktörü Samet Aybaba ortaya çıkardı. Aybaba’nın konuyu, yakın arkadaşı Altyapı Koordinatörü Mehmet Ekşi’ye bildirdiği, yönetiminin de bunun üzerine çalışmalar başlattığı öğrenildi.

Ahmet Nur Çebi: "Uğraşıyoruz"

Beşiktaş Başkanı, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Çebi, arazi için izin çalışmalarının son aşamaya geldiğini belirterek, "İlk baştan beri yöneticilerimiz Serhan Çetinsaya, Fırat Fidan, Kemal Erdoğan ve Erdem Satıroğlu yoğun uğraş veriyor. İnşallah kısa zamanda neticeye kavuşur.” dedi.

Çetinsaya: "Sona Gelindi"

Beşiktaş'ta yatırımlardan sorumlu yönetici Serhan Çetinsaya da gelişmeleri doğrulayarak, "Amacımız Beşiktaş'a Avrupai bir tesis kazandırmak. Arazi, Şehircilik Bakanlığı'na ait. Orayı kiralayacağız. Yakın zamanda iş biter” diye konuştu. Çetinsaya, medyada Samet Aybaba'nın arazi için izinleri aldığı şeklindeki yorumlar hakkında ise "O konuda bir şey duymadım. Yalnızca Samet hocamız böyle bir yer olduğunu bildiği için konuyu Mehmet Ekşi hocaya bildirmiş. Kendisi de bize söyledi ve girişimlerimiz başladı" ifadelerini kullandı.

Ajansspor

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki