''DOĞRUCA KÖPRÜYE DALDIK!''

Alen Markaryan yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:07 Kasım 2020, Cumartesi

Gaziantep’le maçından sonra, Başakşehir, Fenerbahçe, Kasımpaşa, Alanya maçları var.

Yani mevzu bahis bu durum, köprüden önce son çıkış! Al Antep maçını, gir köprüye. Köprünün üstünde ne olacağını kimse bilemez. Bir bakmışsın, hepsini aşağıya atmışsın! Bu minvalde geçen hafta kazanan kadroyu bozmayan Sergen Hoca, cezası 1 maça indiğinden, oynaması muhtemel Josef de Souza’yı yanında tuttu. Bu seçim, Oğuzhan’a biraz daha şans verilmesi tarafında olduğunu gösteriyordu.

Sergen Hoca’nın. Maça her iki taraf da diri başladı.

Gaziantep daha adam adama, Beşiktaş daha ayağa oynuyordu. Gaziantep, ani çoğalmalar yapıyor.Beşiktaş çok top yapıp açık arıyordu. Bu arayışlarda, Maxim’in sahanın her yerinde kendini yere atmasını biz garip ve hayretle karşılıyorduk da, Sayın Uğurlu’nun sarı kartını niye kullanmadığını masadaki arkadaşlarla yad ediyorduk. Aboubakar’ın sırtı kaleye dönük oynaması, Oğuzhan’ın hâlâ özgüvenini yakalayamaması, kenarların hiç çalışmaması, bizi gol yollarından mahrum bırakıyordu.

Ender çoğalıp yakaladığımız 1 pozisyonda ceza sahası dışından Larin, hocası gibi sert plaseyi köşeye bıraktı ama direk muhteşem bir gole izin vermedi.

O top döndü. Montero adamını kaçırdı, Vida ofsaytı bozdu, Ersin anca çeldi ama o top ısrarla ağlarla buluştu: 1-0. 2. yarıya Mensah ve Souza’yı alarak başladık. Oğuzhan ve Dorukhan kenara geldi! Daha topçular oyuna ısınmadan, hakem Uğurlu, ısınmış baya... Bir koşu geldi, kaleci Ersin’e kırmızıyı çıkardı. Dünyanın neresine gidersen git, “Bu pozisyonda kırmızı var” de yüzüne gülerler senin. Ama bizde Ersin, soyunma odasına gitti. Beşiktaş’a kalkan bu hançerler, Bu bel altılar... Yazıklar olsun! Biz 10 kişiyle 1-1’i yakaladık ama daha soluklanmadan dönen topta yine gol yedik. 2-1.

Antepli oyuncuların 20 kere yere yatıp oyunu soğutmasına tek sarı kart göstermeyen hakem bey, sizi ayakta alkışlıyoruz! Harika iş çıkarttınız. Ha... Takımda şu yaşananlara tek bir topçu isyan etmedi ya, size de helal olsun! Köprüden önce son çıkış diyorduk ya, çıkışı kaçırdık, doğruca köprüye daldık, iyi mi!

Akşam

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki