DORUKHAN %80 AYRILACAK!

Beşiktaş yönetiminin ilk teklifini düşük bulan Dorukhan, zam istedi....
Haberin yayılanma tarihi:16 Aralık 2020, Çarşamba

3.3 Milyon TL alan oyuncuya 7 Milyon TL artı maç başına 100 Bin TL teklifi yapan Kartal, 15 Milyon garanti ücret isteği ile karşılaştı. İki taraf da fedakârlık yaparak imzaları bir an önce atmak istiyor.

Beşiktaş ile kontratı bitecek olan Dorukhan Toköz ile yapılan son görüşmede oyuncunun talebi de netleşti. Beşiktaş ile 3. sezonuna giren Dorukhan'ın, 350 Bin Euro (3 Milyon 330 Bin TL) olan maaşına zam yapan yönetim, 7 Milyon TL garanti ücret ve maç başı da 100 Bin TL'lik teklifini resmen menajerine iletti.

Dorukhan Cephesi Bu Teklife Karşılık Haranti Ücretin Yükseltilmesini İstedi

Takımın en az kazananlarından olan 24 yaşındaki orta sahanın talebinin 15 Milyon TL olduğu ifade edildi. Bu talep yüksek bulunurken, yeni görüşmelerde orta yol aranacak. Beşiktaş'ın garanti ücret önerisini biraz daha yukarı çıkarması planlanırken oyuncudan da fedakârlık bekleniyor.

1 SORU 1 CEVAP / FATİH DOĞAN

Beşiktaş'ta Dorukhan krizi neden bir türlü çözülemedi? Süreci nasıl görüyorsunuz?

DORUKHAN TOKÖZ YÜZDE 80 GİDECEK!

Dorukhan Toköz'ün Beşiktaş'ta kalma ihtimalini yüzde 20 olarak görüyorum. Yüzde 80 sezon sonunda ayrılacağını düşünüyorum. Başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetiminin bu konuda oldukça istekli tavrını da göz ardı edemeyiz. Hatta Başkan Ahmet Nur Çebi'ye bu konuyu sorduğumda 'Yüzde 90 kalacak, öyle ümit ediyorum' demişti. Bu iyi niyete rağmen Dorukhan'ın kalma ihtimalinin olduğunu pek düşünmüyorum. Beşiktaş, Dorukhan'a 1.5 Milyon Euro vermez. Eğer Dorukhan, bu paranın telaffuzunu duymuşsa, Dorukhan konusunda Beşiktaş'ı ocak ayından itibaren sancılı bir süreç bekliyor. Bu dönemde vefa romantizmi olduğunu düşünmüyorum. Artık para konuşuyor. Bunu da anormal karşılamıyorum.

Ogün ŞAHİNOĞLU / Sabah

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki