FİKRET ORMAN'IN ESKİ YÖNETİCİSİNİN EGOSU YÜZÜNDEN ARDA BEŞİKTAŞ'IN KAPISINDAN DÖNDÜ!

''Arda transferi Metin Albayrak'ın egosu yüzünden olmadı''
Haberin yayılanma tarihi:31 Temmuz 2023, Pazartesi

Uzun Süredir Takım Antrenmanlarına Katılamayan Real Madrid’in Yıldızı Arda Güler'le İlgili Siyah-Beyaz Gerçekler Ortaya Çıktı...

Beşiktaş Altyapısı’nda yıllardır büyük emekler veren kongre üyesi Altan Akdil, flaş bir iddiada bulundu Arda'nın Beşiktaş altyapısının kapısından döndüğünü söyledi. Akdil, “Gençlerbirliği’nden Metin Altınay hoca aradı. ‘Abi gel çıplak gözle izle. Sergen Yalçın’ı da izleyip Beşiktaş’a getiren sensin. Birçok ismi de. Vallahi Sergen’den geri kalır yanı yok’ dedi. Dönemin Başkanı Fikret Orman’ı aradım. Bu konuşmayı aktardım. ‘Git bak. Hallet mutlaka’ dedi. Arda 12 yaşındaydı. Aynı şimdiki gibi oynadı maçta. Maç sonu konuştuk, arayıp söyledim. ‘Altyapı sorumlusu Metin Albayrak ile görüş, yanlış olmasın’ denildi” diyerek sözlerine devam etti:

'TRANSFER METİN ALBAYRAK'IN EGOSU YÜZÜNDEN OLMADI'

“Fulya’ya Albayrak’ın yanına gittim. ‘Ben varım. Hocalarım var. Sana mı kalmış’ gibi tepkilerde bulundu. Maalesef şahsi egosu yüzünden olmadı. Arda bu duruma üzülüp ağladı. Başkan telefona çıkmadı. Kendisine mektup yazdım. Hem postaya verdim hem de telefondan ilettim. Tüm bu çabalara karşın sonuç alınamadı. Bunun üzerine Metin Altınay, Fenerbahçe Altyapı Sorumlusu Müjdat Yetkiner’i aramış. Müjdat, hemen gidip almış."

Fanatik

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki