'GERİYE BİR TİLKİNİN DEDİĞİ KALIYOR!'

Alen MARKARYAN yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:17 Mayıs 2023, Çarşamba

Federasyon Başkanı Geçtiğimiz Cuma Kulüpler Birliği'ni Topladı;

Niye? Mevzu takımlardaki yabancı sayısı, onu tartışıp karara bağlayacaklar... Vay arkadaş ya!!! Kulüpler Birliği'ni oluşturan her kulübün başkanına sesleniyorum, demiyor musunuz ki, "Ya sayın başkan sizin de içinde olduğunuz seçim var bir ay sonra, kim kazanırsa onunla konuşalım bu konuyu, elli kere yazboz olmasın. Seçimler kapıdayken bu acele niye???" diye...

Vallahi anlamakta zorlanıyoruz sizi???!!! Yoksa aklımızın içindeki tilkiye mi uyalım!!! O diyor ki; "G.Saray sınırsız diye baskı yapıyor. Kaşla göz arasında çözecekler işi." Öyle ya, baksana F.Bahçe böyle iyi sabit kalsın diyor. Beşiktaş zaten ne yaparsa tersini yapıyorsunuz! Eee! Geriye bir tilkinin dediği kalıyor!!!!!! Bu yangından mal kaçırır gibi işi oldu bittiye getirmek sinir bozucu... Olmuyor ağalar olmuyor böyle. Seçimi kazanacağın garanti mi? Belki yeni gelen senin gibi düşünmeyecek?! Hem sonra, üç kişilik ailede karar almıyorsunuz. Aldığınız karar Türk futbolunu direkt etkiliyor. Biraz ciddiyet lütfen...

NEREDE KALDI EZELİ REKABET

Galatasaray Başkanı Sn. Dursun Özbek geçen gün yine bir şey söyledi... Dedi ki, Beşiktaş güzide kulübümüz ama bir bakıyorsunuz, Beşiktaş'ın sponsoru Beko, F.Bahçe'nin sponsoru da Beko... Hoppalaaa!!! Aklınca siz beraber hareket ediyorsunuz diyor. Vayyy be!!! Siz yabancı konusunda neredeyse beraber hareket edin. Hatay ve Antep'in puan dağılımında Beşiktaş'a karşı durun. Penaltıları paylaşın. Sonra Beko falan deyin... Bu da iyiymiş ha!

Yav Sayın Dursun beyin yanındakiler, danışmanları falan uyarmıyorlar mı kendisini. "Ya başkan öyle bir şey deme sakın zira biz F.Bahçe ile 2001 den sonra 10 sene falan aynı sponsora bağlıydık, aman ha" diye fısıldamıyorlar mı kulağına, Beko onların 40 yıldır sponsoru diye bilgilendirmiyorlar mı? Vallahi pes artık. Bir bestemiz vardı bizim yıllarca söylediğimiz, sonu, 'nerede kaldı ezeli rekabet' diye biten... O geldi aklıma iyi mi!!!

HEPİNİZE ÖĞRETECEĞİZ BEŞİKTAŞ'IN BÜYÜKLÜĞÜNÜ

Sezon başı ayrı, sezon ortası transfer dönemi ayrı, Beşiktaş'ın incecik de olsa Miha Zajc'la ilgilendiği doğrudur... Lakin her seferinde satır araları boş kalınca vuslat başka bahara dedik geçtik... Şimdi gazetelerin yazdığı doğrultuda (ki çoğu menajerler tarafından dizayn ediliyor) haber gönderip, oynama garantisi şartıyla Beşiktaş'a transfer olabileceğini iletmiş... Tabii arkadaşın her vurduğu top gol oluyor ya?!!! Eyvallah beğendiğimiz bir orta saha adamıdır kendisi ama demezler mi adama önce bağlı olduğun kulüpte kadroya gir de sonra konuşalım diye... Ben istersem alırım zaten seni. Sen bana şart koşarak gelecek kadar ne yaptın ki birader!? Menajerlerine söyle, böyle yaparak olası bir birlikteliği de yok ediyorsunuz... Ama yok, yok! Hepinize öğreteceğiz Beşiktaş'ın büyüklüğünü... İlk 11'de oynarsa gelirmiş!!! Peh!!!

Akşam

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki