'GOL SESİ ÜSKÜDAR'DAN GELDİ!'

Alen Markaryan yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:08 Şubat 2021, Pazartesi

Antalya maçında alınan 1 puana burun kıvıranlar vardı. Unutmayın, "Yenemiyorsan, yenilme" her daim geçerli akçedir.

Bakın bu gece o 1 puan sayesinde puanları eşitleme şansımız, belki de tekrar lider olma durumumuz var. Bu gece için hepsini geçtim, "Yarım sıfır olsun, bizim olsun" Kırmızı kart olması gereken bir pozisyonu, sarıyla yırtan Konya'nın garip itirazlarıyla başladı maç.

1. Dakikada Kırmızı Kart Verilemez Mi Yani Anlamadım Ki!

Bizim Kasap Hakkı gibi Larin'in etini kemiğinden ayıracaktı vallahi. Defans kısmı aynıydı da orta kısım az bir şey şekil değiştirmişti. Ljajic'li günler başlamıştı anlayacağınız. Lakin beklediğim hızda değildik. Pas alışverişi yavaş, ceza sahasına kat edişler tedirgin, hamleler ürkekti. Ve üstüne N'Sakala ikinci sarıdan terk etti takımı! Hakem ağabeyin canına minnet. Eli cebinde geziyor maşallah.

21. Dakikada 10 Kişiydik

Daha yeni yarım saat olmuştu ama takımda bir moral bozukluğu net hissediliyordu. Toparlanmamız ve karakter koymamız şarttı. İlk yarının sonuna doğru o şoku atlattık ama bu sefer de devre bitti. İkinci yarıya hızlı, hırslı, ilk toplara basarak başladık. Raftan sünger düşse penaltı çalan hakemlerimiz, yüzde 100 bir penaltımızı vermedi. Welinton'un en az 1 saniye çekilmesine ve topa kafa vuramamasına göz yumdu. VAR'a bile gitmedi.

Önümüzdeki fotoğrafta bir şeyler olacak gibi bir hava vardı ama sanki bir tık daha gerekiyordu. Bireysel bir haykırış mesela...

Bir ara Abou'da bir isyan bayrağı gördüm. 4-5 kişiyi peşine taktı ama finalde acele etti. Atiba-Ljajic değişikliğiyle orta sahaya kuvvet düşündü Sergen Hoca. Abou-N'Koudou takasında ise adam eksiltmeyi... Larin'in saliselerle yetişemediği bir boş kale var ki, saç baş yolarsın. Bir de hakemin yönetimine! Aferin Halis!

Sonra Sergen Yalçın'ın geçen haftaki sözü geldi aklıma. "Savaş yeni başlıyor." Savaş nasıl kazanılır?

Savaşçılarla. Tam o sırada sağ taraftan çift karbüratörle koşan Rosier'i gördüm. İngiltere kıyılarına yağmaya giden Vikingler gibiydi vallahi. Gol sesini Üsküdar'dan duydum. Spor yazıcıları, bu maçı bir kenara yazsın. Beşiktaş'ın şaha kalktığı gündür bugün.

Akşam

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki