'HESAP-KİTAP SABIR VAKTİ!'

Beşiktaş’ta üst üste 2. kez başkanlığa seçilen Ahmet Nur Çebi, kulübün içinde bulunduğu ekonomik koşullar nedeniyle transferde sabırlı ve hesaplı davranmak zorunda olduklarını söyledi....
Haberin yayılanma tarihi:01 Haziran 2022, Çarşamba

FIRSAT TRANSFERİ KOVALANACAK...

Başkan Ahmet Nur Çebi, mali zorluklar nedeniyle transferde hesaplı ve sabırlı olmak zorunda olduklarını belirtip, “Transferde aceleci davranmayacağız. Gerekirse son güne kadar bekleyip, uygun maliyetli ve faydalı olabilecek oyuncular alacağız. Takımın ihtiyaç duyduğu mevkilere gereken oyuncuları alacağız ancak bunun için aceleci davranmayacağız. Gerekirse son güne kadar bekleyeceğiz ama bize gerçekten faydalı olacak, uygun maliyetli oyuncuları Beşiktaş’a kazandıracağız” dedi.

'HERKESE KAPIMIZ AÇIK'

Ahmet Nur Çebi, yeni yönetim kurulunun bugün mazbatayı aldıktan sonra görev dağılımı yapıp resmen çalışmaya başlayacağını ifade ederek, “Güçlü bir yönetim kurulu oluşturduk. Tüm Beşiktaşlılar’a bir kez daha birlik beraberlik çağrısında bulunuyorum. Beşiktaş’a kim hizmet etmek, kim proje üretmek istiyorsa kapılarım sonuna kadar açık. Arma ve formaya aşık tüm üyelerimiz ve taraftarlarımızla kucaklaşma zamanı. Kara Kartal’ı beraber yüceltelim, zirveye çıkarım” diye konuştu.

Hürriyet

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki