KARA BULUT AHMET BULUT!

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:18 Ağustos 2020, Salı

Birçoğumuz, asla ‘Üzerine Güneş Batmayan’ insanlara aşinayız. Türk futbolu da yıllardır asla dağılmayan kara bir BULUT’a, Menajer Ahmet BULUT’a aşina.

Öyle bir isim ve menajer ki; Türk futbolun da her kulübünün ‘Taşının Altından Çıkabiliyor’ Yeni başkan ve yönetici olmuş bir kişinin ilk söylemi ‘Ahmet BULUT, bu kulübün önünden bile geçemez’ oluyor. Sonra her nasıl oluyorsa! Bırakın yönetici-Menajer ilişkisini,  ‘KANKA’ bile olan idarecileri gördük, şahit olduk.

Bakınız Yıldırım DEMİRÖREN’e Muhalefet Yaparken Ahmet BULUT’a Söylemediğini Bırakmayan Fikret ORMAN’ın, BEŞİKTAŞ Başkanı Olduktan Sonra Kendisi İle Münasebetleri…

YENİ KURBAN ALİ KOÇ’MU?

Türk Futbol kamuoyu uzun süre Fenerbahçe’den-Beşiktaş’a, sonra yeniden Fenerbahçe’ye geri dönen Gökhan GÖNÜL meselesi ile meşgul olmuştu. Peki acaba BEŞİKTAŞ’ın ayağında Kartal dövmesi olan bu oyuncu için Ahmet BULUT’a ne kadar komisyon ödediğini hatırlayanınız var mı? 

Hemen Söyleyeyim Tam 890 BİN EURO! (YAKLAŞIK 8 MİLYON TÜRK LİRASI)

İşte O Belge;

Kaynak: Atilla TÜRKER

Fenerbahçe camiasının iç meselesi, bir BEŞİKTAŞLI olarak beni ilgilendirmez. Ama bence Gökhan GÖNÜL için ne kadar menajer ücreti ödendiğini bir sorgulasınlar. SN: Ali KOÇ’ada tavsiyem Ahmet BULUT’la çok samimiyet kurmaması. Nede olsa, babasının bizde hatırı büyük. Biz MİLYON-MİLYON paracıkları bu vatandaşa kaptırdık, bari siz aynı hataya düşmeyiniz.

BJK Derneği Başkanı Ahmet Nur ÇEBİ, Aralık 2019’da verdiği bir röportajda aynen şu cümleleri kullanıyor;

‘Fikret ORMAN, gitmeden önce çekleri yazıp kendisine verdi. UEFA’dan gelen 2 MİLYON EURO Ahmet BULUT’un cebine girdi…’ Sırf bu cümlelerden bile, Kara BULUT Ahmet BULUT’un Kulübümüze verdiği yarayı anlayabilirsiniz.

Dilerseniz yazıyı, söz konusu menajerin BEŞİKTAŞ’a getirdiği oyuncular ve aldığı komisyon ücretleri ile tamamlayalım. Yalnız bir detayı hatırlatmak isterim. GESTİFUTE şirketi 

MENDES’in-MENDES demek, Ahmet BULUT demek. 

MARİO GOMEZ: Ahmet Bulut’a 550 BİN EURO
TALİSCA Ahmet Bulut’a 250 BİN EURO Gestifute’ye (Mendes) 500 BİN EURO
ATINÇ NUKAN: Ahmet Bulut ( 130 BİN EURO)
ADRİANO: Ahmet Bulut ( 500 BİN EURO)
GÖKHAN GÖNÜL: Ahmet Bulut ( 890 BİN EURO)
GÖKHAN TÖRE: Ahmet Bulut ( 450 BİN EURO)
PEPE; Gestifute-Mendes  ( 1 MİLYON EURO)...

Sırf yukarıda yazan, 7 oyuncunun komisyon bedeli bile 4 MİLYON EURO tutuyor. Yani bizim paramızla (yaklaşık) 40 MİLYON TL. Gördün Mü BEŞİKTAŞLI?  #PARALARNERDE

Hak Edene Saygılarımla
      Hakan ÖNCÜL. 

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki