KRİTİK ZİRVE SONRASI SERGEN YALÇIN'DAN İLK AÇIKLAMA!

Beşiktaş camiasının heyecanla beklediği Başkan-Hoca zirvesinden ‘devam’ kararı çıktı...
Haberin yayılanma tarihi:29 Kasım 2021, Pazartesi

Sergen Yalçın'ın Zirvede Dile Getirdiği Maddeler Belli Oldu

Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın, Başkan Ahmet Nur Çebi ile yaptığı toplantıdan 'Güvenoyu ve tam destek' mesajıyla ayrıldı. Çebi-Yalçın zirvesi sonrası açıklama yapan asbaşkan Kocadağ, “Hocamız, kendine ve takıma inancı olduğunu ifade etti. Başkanımız ve yönetim kurulumuzun da kendisine inancı zaten var. Hocamız konsantre olacak ve bu içinde bulunduğumuz girdaptan Beşiktaş’ı kurtaracak. İnancını koruduğu müddetçe arkasındayız” dedi. Heyecanla takip edilen zirvede Yalçın, 'İstifayı asla düşünmedim. Herkesin silkelenmesini istedim' ifadelerini kullandı.

4 Ana  Sorun Maddesi

Önceki gün 4-0 kaybedilen Giresunspor maçının ardından, “Başkanla görüşüp durum değerlendirmesi yapacağım” diyen Yalçın, dün saat 17.30’da Çebi ve asbaşkan Emre Kocadağ ile bir araya geldi. Çebi’nin ofisinde gerçekleşen görüşmede Yalçın, kötü gidişin nedenlerini ‘anormal sayıdaki sakatlıklar, bazı oyuncuların bekleneni verememesi, konsantrasyon kaybı ve hakem hataları’ şeklinde 4 başlık altında sıraladı.

'Herkesin Silkelenmesini İstedim'

Sergen Yalçın, sorunların çözümü konusunda bugüne dek yaptıkları çalışmaların olumlu sonuçlanmamasının bundan sonrası için ölçü olamayacağını da belirtip şöyle devam etti: “Asla görevi bırakmak gibi bir düşüncem yok. Açıklamalarım yanlış yerlere çekildi. Herkesin silkelenmesini istedim. Kendime ve oyuncularıma güveniyorum. Bir şeyler yapmak istiyorsak hep beraber yapmalıyız.”

Başkan Ahmet Nur Çebi ise, kötü sonuçlara üzülmekle birlikte Sergen Yalçın ve ekibine inançlarını yitirmediklerini dile getirdi.

Hürriyet

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki