Ljajic Dolandırıldı Mı?

Beşiktaş'ta Adem Ljajic'in menajerleriyle yaşadığı sıkıntı gün yüzüne çıktı. Sırp futbolcu, görüştüğü Başkan Ahmet Nur Çebi'ye düzeleceğinin sözünü verdi...
Haberin yayılanma tarihi:05 Kasım 2020, Perşembe

Beşiktaş’ın En Büyük Sorunlarından Biri Adem Ljajic! 

2.2 milyon Euro ödenen Sırp oyuncu bezmiş bir halde ortalarda dolanıyor. Galatasaray’a takası ise bu hali yüzünden ezeli rakibin teknik heyetinde çekinecelere neden oluyor. Başkan Ahmet Nur Çebi, Adem Ljajic’le bir görüşme yaptı. Derdini dinledi. Kız arkadaşıyla sorunlarını, alkol problemini anlatmasını istedi.

Ljajic Kısa Sürede Düzelme Sözü Verdi Beşiktaş’tan Ayrılmak İstemediğini Söyledi

Adem Ljajic’in bir başka isteği ise sözleşmesindeki sıkıntıların çözülmesi talebi oldu. Kendisine 2.2 milyon Euro ödenen Sırp oyununun bu ücretinin ciddi bir kısmının menajerleri Nikola Damjanac ve Fali Ramadani’nin kullanımına tabii olduğu ortaya çıktı. Adem Ljajic’in bu sorunun çözülmesini Başkan Çebi’den rica ettiği ortaya çıktı.

Menajerleri Tarafından Dolandırıldı

Adem Ljajic’in maaşının büyük bir kısmının menajerleri Damjanac ve Ramadani’ye aktarılmasında Beşiktaş’ın eski yönetiminin değil oyuncunun sorumluluğu olduğu ortaya çıktı. Çünkü Ljajic sözleşme imzalarken, parasının bir kısmının İspanya başta olmak üzere Avrupa’nın değişik ülkelerinde lüks emlak yatırımında kullanılması için menajerlerine ödenmesini kabul etmişti. Ancak son dönemde iki menajerin başı bu yatırımlar yüzünden dertte. Ancak Beşiktaş yönetimi, Ljajic’in menajerlerine ödemeyi yapmaya devam ediyor.  Fenerbahçe’nin eski basketbolcusu menajer Mirsad Türkcan’ın ortakları Nikola Damjanac ve Fali Ramadani, Şubat ayında İspanya’da eşleriyle beraber tutuklandı. Tutuklanma nedenleri olarak lüks emlak vergisi kaçakçılığı olarak gösterildi.

Fotospor 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki