'MEYHANEDE' ANLAŞILAN SPONSOR GALATASARAY'A MI KAPTIRILDI?

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:01 Ağustos 2023, Salı

İnsan, Görmek İstediğini Görür;

Ancak onurlu basın ve kalemlerin, böyle bir lüksü yok. Bağı bulunduğu kurum, camia ve insanların hak ve hukukunu korumakla da mükelleftir.

DUYURDUK & DUYDULAR!

Yakın zaman önce GKN kargo firması İle ilgili birkaç haber ve yazı kaleme aldık. Eğer samimiyetime inanırsanız duyması gereken, bilmesi gerekenler konuya tamamen vakıf oldu. Nereden biliyorsan derseniz, ben ve ekibime geri dönüşlerden tahmin etmesi hiçte zor değil. (Detay Vermem Meslek Etiği)

Aynı firmanın Galatasaray İle sponsorluk anlaşması imzaladığı canlı yayınlarla duyuruldu. Beşiktaş’ı yönetenlerden yine ses yok. Meyhanede basına sızdırılan görüntülerde gördüğümüz üzere anlaşma olacak mı, imza var mı, yok mu, iptal mi edildi? (Cevaplar Pek Yakında!)

KULAĞININ ÜZERİNE YATMA HASTALIĞI

Fikret ORMAN döneminden kalma, BJK başkan ve idarecilerinde kronikleşen bir durum. Yani bir nevi öğretilmiş akıl. Hatırlatsanız kıymetli ağabeyim Atilla TÜRKER belgeleri ile birlikte inanılmaz haberlere imza atmıştı. Hatta bu işin kitabını yazdı. (Futbolun Arka Bahçesi) Dönemin Başkan ve yöneticileri ya sustu ve/veya konuştukça battı. Netice de usta kalem hep haklı çıktı. O zamanlarda da iktidardan çekinen Siyah-Beyaz medya konuların üzerine gidemeyince, olan BJK’ya oldu. ‘Hesap Soracağız’ diye ortalığı inletip, sonradan Kulaklarının Üzerine yatanlarda halen dümende!

KONUYU BİR KEZ DAHA HATIRLAYALIM

- Gazeteci Metin Cihan, eski Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati'nin GKN Kargoda gizli patron olduğunu ve kara para aklandığı iddialarında bulunmuştu.

- Beşiktaş başkanı Ahmet Nur ÇEBİ, 1 yönetici ve idarecisi, şirket sahibi Gökhan AKYÜREK ile birlikte akşam yemeği eşliğinde anlaşmak üzere oldukları basına servis edildi.

- BEŞİKTAŞ, tarihinde ilk kez ‘Anlaşmak Üzereyiz’ gibi absürt bir resmi sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

- GKN kargo Beşiktaşlı yetkililerle yemeğini, tatlısını yedi ve günler sonra Galatasaray ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

- Beşiktaş’ı Yönetenlerden Günlerdir Milyon Dolarlık Sponsorluk Anlaşmasının Ne Olduğuna Dair En Ufak Bir Açıklama (BELKİ UNUTULUR ÜMİDİYLE!) Yapılmadı. ‘Bırakmam Seni’

KAYBEDENLER KULÜBÜ BEŞİKTAŞ

1903 kez daha gerekirse bıkmadan, usanmadan yazacağım. BJK kötü falan değil HİÇ yönetilmiyor. Bu camianın haklarını gözeten medyası YOK. Muhalefeti, sahip çıkanı, ileri geleni, hak arayacak ekibi KALMADI. Seçim olacakmış da şu adaymış, bu hazırlanıyormuş hepsi BOŞ. Görünen köyün kılavuzlarının da maalesef (Savaşçı) ruhu YOK!

Hak Edene Saygılarımla
     Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki