'MİLLİ TAKIM SONRASI DAĞLARA ÇIKTIM!'

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Brand Week Istanbul etkinliğinde konuştu...
Haberin yayılanma tarihi:10 Kasım 2022, Perşembe

TOP NERESİNE GELDİ?

Tecrübeli hoca Galatasaray maçında yüzüne çarpan top ve Milli Takım sonrası sessizliğiyle ilgili önemli açıklamalara imza attı. Galatasaray derbisinde yüzüne top gelen Güneş, sosyal medyada topun yüzüne değil göğsüne geldiği ve "numara yaptığı" iddiasıyla eleştirilmişti.

İŞTE O AÇIKLAMALAR;

"Çok fazla haksızlığa uğradım. Örneğin bir maçta dayak yiyorsunuz, artistlikle suçlanıyorsunuz. Son maçta top yüzüme geldi, 'Numara yaptı' diyorlar. Ne numarası? Top yüzüme geldi. Milli Takım'da göreve ilk başladığımda ilgi duyulmayan bir takım vardı. Bu durum giderek değişti ve "Bizim Çocuklar" seviyesine kadar geldi. Sponsorlar arttı. Ama şimdi yine sponsorlar uzaklaşıyor.

'DAĞLARDA KENDİMİ DİNLEDİM'

Güneş, Milli Takım sonrası bir süre ortalarda görünmemesiyle ilgili ise, "Milli takımdan ayrıldıktan sonra çalışabilirdim ya da biraz uzak kalabilirdim. İnsanlardan uzak kalıp kendimi dinlemeye çalıştım. Dağlarda, yaylalarda kendimi dinledim. İsmimiz marka mı, bilemem. Trabzon'a gidiyorum, 'Trabzonspor için geldi' diyorlar. İstanbul'a geliyorum 'Beşiktaş için geldi' diyorlar. Oyuncularıma da geldiğim anda şunu söyledim; sizin bir çizginiz var, eğer bu çizgide kalmaya devam edecekseniz burayı kapatıp gidelim. Ama bunun üzerine bir şey yaparsak hepimiz yükseleceğiz" ifadelerini kullandı.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki