NUR ÇEBİ ''BEN AĞLAMIYORUM!''

BJK Derneği Başkanı Ahmet Nur Çebi, basın mensupları ile bir araya geldiği toplantıda flaş açıklamalarda bulundu...
Haberin yayılanma tarihi:20 Kasım 2020, Cuma

14 Ayı Geride Kalan Çebi Döneminde Yaşananları Şu İfadelerle Paylaştı:

 Mali açıdan yürümesi mümkün olmayan kulübü, 13-14 aydır ayakta tuttuk. Bu ekonomik disiplini sağlarsak bir nebze olsun düzlüğe çıkabiliriz. İnsanlar hiçbir şey yapmıyoruz sanıyorlar. Alçak gönüllülüğün sonu iyi olmadı. 21 Ekim 2019'da göreve geldiğimizde 2 milyar 920 Milyon TL'lik bir borç vardı.

Pandeminin Bize Zararı 400 Milyon TL.

Yayın gelirimiz 100 Milyon TL eksik olacak. 100 Milyon TL stat gelirimiz olmayacak. TFF, 'Bakın başınızın çaresine' diyor. Koronavirüs testlerini kulüpler ödüyor. Ellerinde kaynak yok. Keşke zor günler için ayırsalardı. Umarım bu ders olur. Bankalar Birliği ile Sevr anlaşması yapılmış. Şimdi Lozan'a doğru gidiyoruz. 'Ahmet Abi modeli' ortaya çıktı. Ali Koç imzalamamakta haklıydı.

Sayın Cumhurbaşkanı Bankalar Birliği Anlaşması İçin Sağ Olsun Bir Buçuk Saat Beni Dinledi

Durumu anlatmaya çalıştım. "Veriyoruz, bir daha veriyoruz, sonra bir daha... Bitmiyorsunuz" dedi.
 Fikret Orman dönemi inceleniyor. Ben ağlamıyorum, durum tespiti yapıyorum. Bunların bilinmesini, unutulmamasını istiyorum. Beşiktaş'ın geleceği için. Fikret Orman'ın kızmasına, bağırmasına gerek yok.

AVCI, İHTARNAME GÖNDERDİ

Abdullah Avcı, Trabzonspor'la anlaştıktan 1 gün sonra bize ihtarname gönderdi. 11 Milyon TL almıştı. Kalan 19 Milyon TL'yi istiyor. Ağabey-kardeş gibi işi çözmeliyiz. Ben takımıma ve hocama güveniyorum. Bütçe 56'dan 33 Milyon Euro'ya indi. 35 Milyon Euro'luk bütçeyle şampiyon olmuştuk.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki