'SAHADA BASILMADIK YER BIRAKMAYAN BİR TAKIM GELİYOR!'

Beşiktaş kaptanı Necip Uysal, yeni Beşiktaş'ı değerlendirdi...
Haberin yayılanma tarihi:08 Temmuz 2022, Cuma

"BENİM İÇİN EN AĞIR KAMP"

Kamp çalışmaları sorulan Siyah-Beyazlı futbolcu, "İstanbul'da başladık, İstanbul'da kondisyon çalıştık, biraz ağır geçti. Burada biraz daha topla çalışıyoruz, burası çok güzel. Tempo çok yüksek, ben 14 yıldır A Takım'da kamp yapıyorum, benim için en ağırı bu. Hoca sezon bitince program verdi, o yüzden herkes hazır geldi kampa. Çalışan ve çalışmayan belli oluyor"

"ÇALIŞMAYA BORÇLUYUM"

Beşiktaş'ta çalıştığı bütün hocaların kendisine görev vermesini değerlendiren Necip Uysal, "13 tane hocayla çalıştım, hepsi beni kullandı. Hepsi bana görev verdi, ben de çalışmayı bırakmadım. 14 yıldır burada oynuyorum, 8 kupa kazandım, bunu çalışmaya borçluyum. Özel hayatıma, uykuya dikkat ediyorum. Bunlar da benim için çok önemli." diye konuştu.

"EN YETENEKLİSİ GUTI"

Beşiktaş'ta birlikte görev yaptığı en yetenekli isim sorulan 31 yaşındaki futbolcu, "Burası büyük bir takım, her gelen yetenekli, buraya gelen herkes çalışıyor. Az çalışan var, çok çalışan var. Guti için gördüğüm en yetenekli futbolcu diyebilirim. Pjanic de aynı şekilde." değerlendirmesini yaptı.,

"BİR ŞEKİLDE BİR ŞEY OLMADI"

Geçen sezon yaşadıkları sorulan Siyah-Beyazlıların kaptanı, "Lig uzun, bunlar olabiliyor. Geçen sene bir şekilde bir şeyler olmadı. Bunlar olabiliyor. Hoca değişikliğinin de büyük takım iyi olduğunu düşünmüyorum. O faktörler de etkiliyor." dedi.

"GENÇLERİN HEPSİ İYİ"

Kamptaki gençlerin durumu sorusuna cevap veren Necip Uysal, "Gençlerin hepsi iyi, çalışıyorlar. Kartal iyi, onu beğeniyorum. Emirhan iyi. Böyle devam ederse şans bulacaklarına inanıyorum" açıklamasını yaptı.

"TRANSFER SİSTEME GÖRE"

Beşiktaş'ın transferleri ve taraftarların nasıl bir takım bulacakları sorulan tecrübeli oyuncu,  "Bütün transferler bu sisteme göre yapılıyor. Sahada basmadık yer bırakmayacak bir takım geliyor diyebilirim. Çok tempolu çalışıyoruz. İnanılmaz fit hissediyor insan." yorumunu yaptı.

"BILIC VE ISMAEL"

Çalıştığı birçok hoca arasından kendisine en çok hangisinin katkı yaptığı sorulan Necip Uysal, "Bütün hocalarla iyi anlaştım ama özel olarak Bilic beni daha fazla seviyordu. Valerien hoca ile de aram iyi. Bunlarla daha iyi anlaştım" dedi.

Trtspor

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki