SERGEN YALÇIN NE YAPIYOR?

Alen MARKARYAN yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:30 Mart 2021, Salı

Sergen Yalçın hiç bir zaman, yedek kulübesinde otururken arkasındaki rakip taraftarlara, işaret parmağıyla, orta parmağının arasına başparmağını koyup hareket yapmadı!

Sergen Yalçın hiç bir zaman rakip takım yedek kulübesine bütün teknik ekip olarak saldırmadı!

Sergen Yalçın hiç bir maçta, kolunun dirsek kısmına, diğer elini yerleştirip sağa sola ayar çekmedi!

Sergen Yalçın asla başka bir takımın bayrağını yırtıp yumruğunu içinden geçirmedi!

Sergen Yalçın hiç bir maçta gol attıktan sonra tribünleri kışkırtıp "Aaaa! Tribünleri şaşırmışım!" demedi.

Sergen Yalçın Beşiktaş'ın iç yapısından kaynaklanan rakip takımlarda oynarken bir iki ters uygunsuz hareket haricinde (O da aile içi) hiç bir şekilde çirkinleşmedi...

Sergen Yalçın hiç bir basın toplantısında foto muhabirlerine ne yapacağını söylemedi!

Sergen Yalçın top oynarken gövdesiyle kafası arsındaki yere elini yanlamasına koyup sağa sola racon kesmedi! Barlarda esmedi!

Ne Yapıyormuş Sergen Yalçın?

Her harekete müdahil olup iki elini yana açıyormuş... Ben sizden vallahi korktum Allah sizi bildiği gibi yapsın...

BEŞİKTAŞ TV TEKRARDAN AÇILIYOR MU?

Biliyorsunuz, bundan evvelki yönetimin aldığı karar sonucu çok masraf çıkıyor gerekçesiyle Beşiktaş Televizyonu, taraftarın ve kamuoyunun hiç istememesine rağmen kapatılmıştı... Ve uydudan çıkmıştı kanal... Evet, meşakkatli işti, bilgi, para kaliteli zaman gerekiyordu ama rakiplerinin varsa senin de kanalın o "74" numarada durmalıydı... Çok bastırdık ama kapattılar... Belki tersini söylesek "Amaaaaaan ne işi var televizyon melevizyon kapatın gitsin." desek kapatmazlardı! Neyse! Olan oldu.

Şimdi bir müjdem var size...

Başkan Ahmet Nur Çebi'nin "O kadar iş adamı var Beşiktaş TV'yi alıp yüklenirlerse, sırtlarlarsa çok memnun oluruz." çağrısına cevap geldi yanılmıyorsam... Aldığım ve sızan bilgiler doğrultusunda Beşiktaş Televizyonu'na talip var... Görüşmeler sürüyormuş... Önce başka bir kanalın stüdyosunda giriş yapılacak ki, önceden de kurulduğunda eski açığın altındaki boşlukta yayın hayatına başlanmış sonra başka bir kanalda devam edilmişti... En önemlisi kulüpten tek kuruş para istenmiyor. Ve kâra da ortak.... Bence çok iyi... zararda da Beşiktaş Kulübü'nden para çıkmayacak... Bence misssss... Ancak yapılan anlaşma her türlü Beşiktaş'ın menfaatine uygun olmalı iki taraf da bunu gözetmeli... Camianın da önceliği bu... Yoksa her şey hava.... Önce Beşiktaş... Ne diyelim hayırlısı olsun...

SPOR KULÜBÜ BURASI, TİCARETHANE Mİ?

Milli maçlar başladı lige ara verdik bu hafta... Biz ara verdik ama milli olanlar çıkıp topunu oynamakta, dünyanın hemen hemen her ülkesinde... Tabii gözler kendi takımlarında oynayan oyuncuların performansını dikizlemekte hunharca.... Biz çuvaldızı elimize alalım! Ghezzal mesela, Cezayir formasıyla ilk 30 dakikada bir gol, bir asistle oynadı... Hangi sosyal hesaba girsem "Almak için bir umudumuz vardı o da bitti...", "Kiralık 3'e geldi şimdi 15 de versen alamazsın" gibi adamı övmeler başlayınca adam daha ilk yarıyı bitirmeden göze nazara gelip sakatlandı ve oyun dışı kaldı... Yani dilimizde tüy bitti okumayın be kardeşim!

Larin mesela, Kanada formasıyla Bermuda'yı 5-1 yendikleri maçta 3 gol atıp "hat-trick" yaptı...

Vuuuuuuuu... "Gelsin sezon sonu 15'e çakalım." "Satmanın tam zamanı." Yahu arkadaşlar yapmayın etmeyin, burası ticarethane mi? Ne kaybettiysek bu kafadan kaybettik... Burası spor kulübü önce sportif başarı esastır.... İş yapan adamı satarsın, yapıştırırlar Wagner Love'ı suratının ortasına, görürsün! Şunun şurasında 10 maç kaldı, aman ha amaaaannn!

Akşam

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki