SERGEN YALÇIN'DAN KRİZ ÖNLEMİ!

Beşiktaş’ta zorlu maç trafiğinde sakatlık riski yüksek oyuncular korumaya alınacak...
Haberin yayılanma tarihi:12 Ekim 2021, Salı

Sergen Yalçın Yeni Bir Sakatlık Kriziyle Karşılaşmamak İçin Kulübedeki İsimlerden Daha Fazla Verim Almayı Planlıyor

Takımdaki darbeye bağlı sakatlıklar yüzünden bazı oyuncuları dinlendirme fırsatı bulamayan Yalçın, Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi’nde üst üste oynanacak maçlarda çok fazla riske girmeyecek. Özellikle oyuna sonradan giren isimlerin skoru tutma ve farkı açma konusunda takıma gerekli seviyede katkı vermemesinden şikayetçi olan deneyimli teknik adam önümüzdeki yoğun maç trafiğinde kulübeden daha fazla verim almak istiyor. Bu katkının sağlanması durumunda sakatlık riskinin de aşağıya çekileceğini düşünen Sergen Yalçın, antrenman temposunu maçların seyrine göre ayarlayacak.

Süper Lig’deki Aşırı Sert Futboldan Ve Bunlara Ceza Kesmeyen Kakemlerden Memnun Olmayan Beşiktaş’ın Teknik Patronu Sakatlıklara Karşı Tedbirlerini Arttıracak

Buna göre Sergen Yalçın sakatlık riski yüksek oyuncularını zaman zaman dinlendirerek natif isimlere şans verecek. Özellikle yıldız oyuncularını zorlu maç maratonunda kaybetmek istemeyen Siyah-Beyazlı teknik adam, yedek isimlerden daha fazla katkı almaya çalışacak. Beşiktaş’ın teknik patronu, kendilerine maksimum seviyede iyi bakmaları konusunda tüm oyuncularına uyarılarda da bulunacak.

Milliyet

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki