YARINLARA UMUT OLDULAR!

Ülkemizi derinden yaralayan deprem felaketi sonrası enkazdan sağ çıkarılan çocuklar için futbol yıldızları da seferber oldu...
Haberin yayılanma tarihi:15 Şubat 2023, Çarşamba

Depremzede Çocuklar Hayran Oldukları Futbolcularla Görüşüp Tanıştı Zor Günlerde Bir Nebze Bile Olsa Moral Buldu;

Kahramanmaraş merkezli ve 10 ilimizde hissedilen depremlerde enkazlardan sağ kurtarılan çocukların umudu futbol yıldızları oldu. Hastanede tedavi gören çocuklar, hayran oldukları futbol yıldızlarına ulaşma şansını yakaladı. Enkazdan kurtarılan birçok çocuk tuttukları takımların yıldızlarıyla görüntülü görüşme, birebir buluşma, imzalı forma alma gibi fırsatlar bulundu.Yaşadıkları korku dolu anların ardından ünlü futbol yıldızlarının samimi yaklaşımları çocuklar için de geleceğe dair bir umut oldu. 

ASLA YALNIZ DEĞİLSİNİZ...

Cenk Tosun, Josef de Souza, Arda Güler, Altay Bayındır, Icardi, Gomis, Fernando Muslera, Mert Hakan Yandaş, İrfan Can Kahveci gibi yıldız isimler depremzede çocukların yanında yer aldı.

Beşiktaş’ta Josef de Souza da Hatay’da 152 saat sonra enkazdan çıkan ve Mersin’de kalan depremzede Ömer’le buluşarak formasını hediye etti. Ardından Cenk Tosun da Cavit’e forma sözünü tuttu ve önce telefonla görüştü, hemen sonra da yanına gitti.

Malatya’da çadırda kalan depremzede kardeşlerle görüşen Arda Güler, Adıyaman’da enkazdan kurtarılan Mesut’la da iletişime geçmişti. Kamilcan da hem Arda Güler hem de Altay Bayındır’la konuşmuştu. İrfan Can Kahveci de bir depremzede çocuğa mesaj gönderip en kısa sürede İstanbul’a davet etmişti. Yine Fenerbahçe’de Mert Hakan ve teknik direktör Jorge Jesus da Gaziantep’te enkazdan çıkarılan Umut Efe Kalfa ile görüntülü konuşma yaptı. 

Galatasaray’da Muslera, Gomis ve Icardi depremzede çocuklara imzalı forma ve görüntülü konuşma aracılığıyla desteklerini yolladı. Hastanede Icardi’nin gol sevincini yapan Kadir için dünyaca ünlü yıldız kayıtsız kalmadı. Hem video ile mesaj gönderdi hem de imzalı bir forma hediye etti.

Milliyet

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki