AHMET NUR ÇEBİ GÜNAH ÇIKARTMAYA ÇALIŞTI!

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'ın, geçtiğimiz hafta sonu yapılan Divan Kurulu toplantısında eski yönetimle ilgili yaptığı açıklamalara Ahmet Nur Çebi'de yanıt geldi...
Haberin yayılanma tarihi:13 Mart 2024, Çarşamba

"BEŞİKTAŞ'A KİMSE ÇÖKEMEZ"

Milliyet Gazetesi Yazarı Attila Gökçe'ye konuşan Çebi, belgesiz konuşmadığını, belge ve raporlar tamamlandığında tüm iddialara tek tek yanıt vereceğini de anlatarak şunları söyledi. "Tamamı kibir, yalan ve algı operasyonu... Çökme iddialarını reddediyorum. Kimse Beşiktaş’a çökemez." dedi.

"PASSOLİG VE SPONSORLUK GELİRLERİNİ KIRDIRDILAR"

“Bu bir kuşa bak operasyonu. Yukarıdan kuşu gösterip aşağıda farklı şeyler yapıyorlar. Camiayı yanıltıyorlar. En basit örneğini de söyleyeyim: Passolig ve sponsorluk gelirlerini kırdırdılar. Gerçeği farklı ve yanlış iddialarla gündeme getiriyorlar."

STADIN ALTINDAKİ TEKSTİL ATÖLYESİ İDDİASI

"Tekstil atölyesi iddiası yanlış. Onlar bize kiracı olmadı. Sadece hizmet sözleşmesi yaparak tesiste yer gösterdik. Çocuklar iyi niyetle çalışıp işi tamamladılar. Beşiktaş sofrası o tesise gelen, işi olan herkese açıktır. Bu kadar insani konular eleştiri nedeni olmamalıydı."

STADYUM ÇATISI KONUSU

"O malzemenin kalitesini benden önceki dönem başkanı Fikret Orman’a sormak gerekiyor. Ben inşaat sırasında kalite iddialarını o günkü başkana bildirdim."

GÖKSEL KONSERİ

Ahmet Nur Çebi, parası ödendiği halde yapılamayan Göksel konserine ise "Evet, o genç sanatçıyla anlaştık. Ancak İstanbul Valiliği 29 Ekim'de konsere izin vermedi. Bunun üzerine bu yıl 29 Ekim içi anlaşma yaptık. Ortada boşa verilmiş para meselesi yoktur." ifadeleriyle açıklık getirdi.

CENK VE SALİH'İN SÖZLEŞMELERİ

Çebi, Cenk Tosun ve Salih Uçan'ın sözleşmeleriyle ilgili olarak "Yeni sözleşme için bire üç istiyorlardı. Pazarlığa girmedik. Konuyu yeni yönetimin takdirine bıraktık. Şimdi yetki onlarda. Pazarlığı da imzayı da uzatmadan bitirebilirler"

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki