''BEŞİKTAŞ BASKETBOL BİR MÜSİBETİ DEF ETTİ!''

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:05 Eylül 2023, Salı

YANLIŞI ELEŞTİRİR DOĞRUYU ALKIŞLARIZ;

BEŞİKTAŞ Basketbol takımı ve GKN Kargo şirketi ile ilgili defalarca yazılar yazdım ve ekip olarak özel haberlere imza attık. Söz konusu firma için özellikle Metin CİHAN isimli gazetecinin iddiaları (Yalanlanmadı) yenilir, yutulur cinsten değildi.

Gelinen noktada Başkan ÇEBİ ve sorumlu yönetici Umut Tahir GÜNEŞ’in kargo firması ile anlaşmadan vaz geçtiklerin öğrendim. 3-4 kaynaktan da konuyu teyit ettim. Geçte olsa, doğru verilmiş bir karar. Geçen yıl BJK Basketbol A.Ş.’ye bir çok yeni sponsor kazandırılmıştı. Şimdi sicil ve ismi pırıl pırıl, yeni firmalara kulübe kazandırma vakti. Aynı Kadın basketbol sponsorluk anlaşmasın da olduğu gibi, inanın ve dün yaptığınızı bugün yeniden yapın.

İŞTE GKN KARGO İLE İLGİLİ BAZI İDDİALAR…

* Para kaynakları belirsiz

* Şirket üzerinden kara para aklanıyor’ iddiası.

* Firma aslen eski bakan NEBATİ’ye ait

* GKN kargo, BJK’nın geçmiş sponsorluklarından kalan alacaklarını dahi ödemedi.

* "Hayali bir ticaret var. Rakamlar çok uçuk. Kendi faaliyetlerine dair, gerçek görüntü bulmak dahi zor. Animasyon videolarla ve yabancı sitelerden alınmış, jenerik kargo görselleriyle doldurmuşlar. Bazen logolarını montajlamışlar"

FİRMA GALATASARAY’A GİTTİ

Kendi düşünceme göre yazılan, çizilen ve BJK’da ‘Aradığı Yüzü’ bulamayan şirket anında bir sert dönüş yaparak Galatasaray ile sponsorluk anlaşması yaptı. Ben ve ekibim ‘kendi kapımızın önünü süpürmekle’ mükellefiz. Sarı kırmızı kulübün bünyesi bu şirketi kaldırır, kaldırmaz kendi iç meseleleri.

Netice itibarı ile Başkan ÇEBİ ve Umut Tahir GÜNEŞ, BEŞİKTAŞ adına doğru bir karar aldı. Gayrısını Cim-bom düşünsün. Yeni musibetlerde görüşmek üzere...

Hak Edene Saygılarımla
      Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki