BEŞİKTAŞ HİSSELERİ İLE ADI ANILAN BORSACI TUTUKLANDI!

Tehdit suçlamalarıyla hakim karşısına çıkarılan Ferhan Kaya ve 3 kişi tutuklandı...
Haberin yayılanma tarihi:01 Mayıs 2024, Çarşamba

Borsanın Tanınan İsimlerinden Ferhan Kaya Ve Birlikte Hareket Ettiği Öne Sürülen 3 Kişi, Çıkarıldıkları İstanbul 9. Sulh Ceza Hakimliği’ndeki Duruşmada Tutuklandı;

Konuyla ilgili olarak sızan bilgilere göre Ferhan Kaya, Beşir Kaya, Talip Oruç ve Orhan Sönmezsoy isimli şahısların, birden fazla kişi ile tehdit suçlarından yürütülen soruşturma kapsamında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından tutuklanma istemiyle mahkemeye sevk edildiği öğrenildi.

Adliyeden sızan bilgilere göre, Kaya ve 3 kişiyle ilgili delil ve belgeleri değerlendiren mahkeme, delil yok etme ve müşteki ile tanıklara baskı yapılması şüphesiyle şahısların tutuklanmasına karar verdi. Şüphelilere adli kontrol hükümleri uygulanmadı.

BEŞİKTAŞ HİSSELERİ ADI ANILAN İSİMLER!

Ferhan Kaya ve 3 kişinin ise ifadelerinde, kendilerine yönelik suçlamaları reddettiği belirtildi. Sorguda Mehmet Akdere, Ahmet Akdere isimlerinin geçtiği de öğrenildi.

Bir süre önce Zorlu Center önünde aracındayken silahlı saldırıya uğrayan Borsacı Mehmet Akdere ile birlikte hareket ettiği konuşulan Ferhan Kaya’nın ismi son zamanlarda Beşiktaş hisseleri ile anılıyordu.

Kaynak: borsagundem.com

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki