BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ ENGELLİ BASKETBOL TAKIMI VE GENÇLERİ ‘KAPININ ÖNÜNE KOYUYOR!'

Beşiktaş yönetim kurulunun Salı günü yapılacak olan toplantısında, Süleyman SEBA spor salonunun yalnızca Hentbol takımına tahsis edilmesi yönünde karar almaya hazırlandığı öğrenildi…
Haberin yayılanma tarihi:21 Haziran 2021, Pazartesi

Ahmet Nur ÇEBİ ve BJK Yönetim Kurulu Üyeleri Yarın Gerçekleştirilecek Toplantıda Siyah-Beyazlıların Tarihinde Görülmemiş Bir Skandala İmza Atmak İçin Hazırlık Yapıyor
 
Duyduk Mu & Medya Kartalı’nın edindiği bilgiye göre; Salı günü toplanacak Başkan ve yönetim kurulu, Süleyman SEBA spor kompleksinden BJK Engelli Basketbol takımı ve Basketbol alt yapı sporcularını başka salonlara göndererek yalnızca sorumluluğunu Mesut ÇEBİ’nin yürüttüğü Hentbol takımına tahsis edecek.
 
BU SKANDAL TALEP KİMDEN GELDİ?
 
Uzun zamandır neredeyse yüzlerine bakılmayan BJK Amatör şubelerde ki başıboşluk, her geçen gün Siyah-Beyazlı camiada biraz daha gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Tüm amatör şubeler kâğıt üzerinde As Başkanlardan Fatih Hakan AVŞAR’mış gibi gözükse de, yönetim kurulunun aldığı bir kararla diğer yöneticilere de birer-ikişer amatörlerin dağıtıldığı öğrenildi. Resmi siteden hangi yöneticinin hangi şubeden sorumlu olduğu ise her nedense açıklanmıyor. Onursal Başkan Süleyman SEBA’nın kendisinden sonra gelen yönetimlere miras bıraktığı Engelli Basketbol Takımını, on yıllardır antrenman ve maç yaptığı salondan kimin çıkarmak istediği merak konusu.
 
YAPMAYIN!
 
- Ülke ve Kulübümüze Türkiye ve Avrupa’da sayısız başarı kazandıran, BJK Engelli Basketbol takımının yuvalarını ellerinden almayın.
 
- Siyah-Beyazlıların belki de yarınlarında tarih yazacak Basketbol takımı Alt yapısında ter döken gençlerimizi, salonlarından koparmayın.
 
Başkan Ahmet Nur ÇEBİ ve yönetim kurulu üyelerinin bu yanlıştan döneceğini umuyor ve Süleyman SEBA spor salonunun, yalnızca Mesut ÇEBİ’nin sorumluluğunda bulunan Hentbol takımına tahsis edilme fikrinden bir an önce vazgeçileceğini ümit ediyoruz.
 
DUYDUK MU? ÖZEL HABER 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki