BEŞİKTAŞ YÖNETİMİNDEN TFF'YE ŞİKAYET BAŞVURUSU!

Siyah Beyazlı kulüp, Beşiktaş taraftarına deplasman maçlarında gösterilen davranışlarla ilgili olarak şikayet başvurusu yapıldığını açıkladı...
Haberin yayılanma tarihi:03 Şubat 2024, Cumartesi

BEŞİKTAŞ RESMİ;

"Spor, birleştiricidir. Sporun bu birleştiriciliğini bozacak her türlü eyleme karşı tüm kulüplerin aynı biçimde karşı durması gerektiğine inanıyoruz.

Tüpraş Stadyumu’nda, başka bir deyişle evimizde misafir takımın yönetici, oyuncu ve taraftarlarına saygı çerçevesinde her türlü kolaylığı sağlarken; ne yazık ki deplasman maçlarında Beşiktaş taraftarına yönelik gayri insani, gayri hukuki, tutum ve davranışlar sergilenmektedir.

ŞİKAYET BAŞVURUSU YAPILDI

En son oynadığımız Sivasspor maçı ve bir önceki Rizespor deplasmanında, kötü hava koşullarına rağmen ayakkabıları çıkartılan, kişilik haklarını ihlal edecek şekilde aramalara maruz kalan taraftarımızın maçı izlemesi engellenmeye çalışılmıştır.

Bugün itibarıyla kulübümüz tarafından İçişleri Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Futbol Federasyonu’na fotoğraflar, videolar ve yazılı deliller ile birlikte şikâyet başvurusu yapılarak önlem alınması istenmiştir.

Saygılarımızla."
Beşiktaş J.K.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki