'BEŞİKTAŞ'TA TAHT OYUNLARI OYNANIYOR!'

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden başkan adaylarından Hasan ARAT, Avrupa'da bulunan BJK kongre üye ve taraftarlarla buluştu...
Haberin yayılanma tarihi:13 Kasım 2023, Pazartesi

SERT AÇIKLAMALAR;

"Beşiktaş’ta taht oyunları oynanıyor, kulübü düşünen yok. Dertleri, ’Hasan gelir kulübü değiştirir’ evet Hasan değiştirir. Hasan, Beşiktaş’ı size geri verecek, ondan korkuyorlar. Benim bu yola çıkma nedenim, ’bize Beşiktaşımızı geri versinler. Beşiktaş, fabrika ayarlarına geri dönmeli, Beşiktaş değişimi yaşamak zorunda. Beşiktaş bu değişimi yaşayamazsa, bu köprüden önce son çıkış olacak.'' dedi.

"Rıza Çalımbay Geldiği İçin Hepimiz Rahatladık"

Burak Yılmaz'ın ayrılığının ardından seçime kadar Beşiktaş'ın teknik direktörlük görevine getirilen Rıza Çalımbay hakkında konuşan Hasan Arat "Rıza Çalımbay, birçok kupalar kazanmıştır. 20'nin üzerinde kupa kazanmıştır. Beşiktaş'ın evladıdır. Göreve geç getirilmiştir. Hemen getirilmesi gerekiyordu. Rıza Hoca bugün görevde diye hepimiz kongreye kadar bir nebze rahatladık. Allah onun yolunu açık etsin. Ben göreve gelmeden bile mesaj attım. Biz Beşiktaşlıyız, göreve geldiğimizde Beşiktaşlı gibi hareket ederiz" dedi.

Beşiktaş İçin Hansi Flick İle Görüştü

Teknik direktörlük pozisyonu için dünyaca ünlü isimlerle görüştüğünü açıklayan Arat "Normalde başkan adaylarının hoca adaylarıyla görüşmeleri çok normaldir. Ben de bu süre zarfında dünyanın en önemli antrenörleriyle görüşmeler yaptım. Flick'le de görüştüm. Başkalarıyla da görüştüm. Beşiktaş'ı temsilen dünyada herkesle görüşmeye muktedirsiniz. Başkan olduğunuz zaman, bir telefonun ucundadır sizin görüşmeniz. Benim hedeflerim vardır, bu hedeflerim doğrultusunda dünya çapında antrenörlerle görüşmeler yapıyorum. Ama ilk önce ben oturur Rıza Hocamla görüşürüm" ifadeleri ile görüştüğü isimlerden birini açıkladı.

Arat Projelerini 17 Kasım'da Açıklayacak

Hasan Arat sosyal medya hesabından yaptığı duyuru ile seçim öncesi projelerini 17 Kasım'da açıklayacağını duyurdu.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki