EN ''BABA'' MİRAS!

Uzun yıllardır kulübün Divan Kurulu üyesi olan Aslı Üstünkaya, Beşiktaş Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi oldu...
Haberin yayılanma tarihi:04 Şubat 2024, Pazar

BAŞKANIN KIZI;

Vefat eden babası iş insanı Mehmet Üstünkaya 1973-1977 ve 1981-1984 yılları arasında iki dönem Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nde başkanlık yapan iş insanı Aslı Üstünkaya., çocukluğundan beri sevdalı olduğu kulübün artık yönetim kurulu üyesi.

İSTANBUL HAVALİMANINDAKİ DUTY FREE MAĞAZASI DÜNYANIN EN BÜYÜĞÜ

Üç farklı yabancı dilde, Fransızca, İngilizce ve İtalyanca'yı akıcı bir şekilde konuşabilen Aslı Üstünkaya, son olarak ağabeyi Kerem Üstünkaya ve Alman ortaklarıyla birlikte İstanbul Havalimanı'nda dünyanın en büyük gümrüksüz satış mağazasını açtı. Sosyal sorumluluk projelerine, hayvan haklarına duyarlılığıyla da tanınan iki çocuk annesi Aslı Üstünkaya, 2012'de eski eşi Volkan Ekinci'den boşanmıştı. Uzun yıllardır kulübün Divan Kurulu üyesi olan Aslı Üstünkaya, bu hafta itibariyle Beşiktaş Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi oldu.

Beşiktaş sevgisi 'Baba miras'ı olan Üstünkaya'nın ileride kulübün ilk kadın başkanı olabileceği bile kulüp çevrelerinde dillendirilmeye başlandı. Babası Mehmet Üstünkaya tarafından 1975 yılında kurulan Unifree Duty Free'nin ortağı olan Aslı Üstünkaya, işletme eğitimini Paris'te tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı.

Patronlar Dünyası

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki