'HERKES HERKESLE İTTİFAK KURABİLİR!'

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:11 Haziran 2021, Cuma

3 BÜYÜKLERİN KONGRE TARİHLERİ!

Galatasaray; 19 Haziran 2021 Tarihinde seçimli genel kurul yapıyor.

Fenerbahçe; 25-26 Haziran Tarihinde seçimli genel kurul yapıyor.

BEŞİKTAŞ; 2019 ve 2020 yılı İdari ve Mali Genel Kurul yapılamadı. En son Haziran ayında yapılacağı duyurulan toplantı EYLÜL ayına ertelendi.

Fikret ORMAN döneminin araştırıldığı ve BJK Kongre üyelerine okunacak olan KPMG şirketinin hazırladığı raporun, ilk önce Kasım 2020 tarihinde açıklanacağı bildirildi. Ardından Şubat-Mart 2021 tarihine yetiştirileceği duyuruldu. Son olarak bu tarihe de üyelerine verdiği sözü yerine getiremeyen yönetim, Haziran ayında yapılması planlanan Mali Genel Kurulu işaret etmişti. Bu zamana da rapor ‘YETİŞMEYİNCE!’ BJK resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre, yeni belirlenen tarih Eylül 2021 (İnşallah)        

Dosdoğruya Ulaşabilmek İçin En Doğru Soruyu Sormak Gerekir

Başkan ÇEBİ ve Yönetimi, Şampiyonluk Tacıyla üyeler tarafından birer Kahraman gibi karşılanacağı BJK Kongresini neden yapmadı?

a-) Devlet tarafından getirilen Korona tedbirleri derseniz, Galatasaray ve Fenerbahçe’nin yapacağı kongrelerden de anlaşılabileceği gibi yasaklar kalktı.

b-) Katılım bahanesini öne sürecekseniz, her daim SEÇİMLİ Kongreler MALİ kongrelerden çok daha fazla kalabalık olur. Buda doyurucu bir cevap olmaz!

c-) Hiçbiri

AHMET NUR ÇEBİ İLK KEZ LİDERLİK KOLTUĞUNDA

Büyük resmi görmek için detaylara bir göz atalım. BJK Başkanı Ahmet Nur ÇEBİ, ömrü hayatında ilk kez LİDER (1 Numara) olabilmenin haklı gurunu yaşıyor.

KAPTAN DEMİR ÇELİK
1-) Kaptan ÇEBİ
2-)Ahmet Nur ÇEBİ

2010 KAYBEDİLEN SEÇİM
1-) Murat AKSU
2-) Ahmet Nur ÇEBİ

2012 MERHABA BEŞİKTAŞ
1-) Fikret ORMAN
2-) Ahmet Nur ÇEBİ

Yazının en başına ve özetine dönersek; Yıldırım DEMİRÖREN ile mevcut yönetim arasında seviyeli bir ilişki yaşandığını biliyorum. Ancak X Başkanın bu günlerde isminin hiçte iyi anılmaması ve Bankacılık hassasiyetlerinden dolayı, BJK’nın Al-i menfaatleri adına bu konuya girmiyorum. Buradan çıkarabildiğim Kıssadan Hisse, HERKES HERKESLE İTTİFAK KURABİLİR!

Benim endişem DEMİRÖREN’le bir ‘Orta Yol’ bulunduysa Fikret ORMAN ve KENDİLERİNİNDE geçmişte içerisinde olduğu ESKİ YÖNETİCİLERLE bir orta yol Aranır Mı? Bulunur Mu?

7.5 Yıl boyunca Fikret ORMAN’ın ‘Hesap Sormasını’ bekleyip kandırılan bir BEŞİKTAŞ taraftarı olarak, aklıma gelen soruları sorarak camia ile paylaşmak istedim. ‘Liderlik Koltuğunda’ oturan Ahmet Nur ÇEBİ’nin bu kadar erteleme yolunu seçmesi, beni Yeni İttifaklar Kurulabilir Mi? Endişesine sürüklüyor. Geçmişteki örnekler bizleri, Kimlerin Kimlerle Beraber olduğuna şahitlik ettirdi! İlk de olmayacak 2. (Yazıyla İKİNCİ) de olmaz...

Hak Edene Saygılarımla
Hakan ÖNCÜL.   

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki