''İŞKAL!''

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:15 Haziran 2024, Cumartesi

''İşkâl'' Kelimesinin Güncel TDK Sözlük Anlamı; Güçleştirme, Zorlaştırma, Çetinleştirme;

İster bu yazdıklarımı bir komplo teorisi olarak okuyun, isterseniz fotoroman. Uzun lafın kısası Cumhuriyet öncesi kurulan BJK (bence) ''işkal'' altında. Parası bol, BEŞİKTAŞLI olduklarını ‘Bunlar Nasıl BEŞİKTAŞLI?’ diye daima sorguladığım kişiler başrolde. BEŞİKTAŞLI, BJK’ya bu kişilerin ettiklerini etmez ki…

BÖL VE YÖNET!

Taraftarın toplandığı, öbeklendiği 45 yıllık KAZAN satıldı geçtiğimiz günlerde. Hem de kimin aldığı iddia ediliyor biliyor musunuz? Fikret ORMAN yönetimi ile sessiz sedasız yöneticiliğe başlayan, Ahmet Nur ÇEBİ ile birlikte bol gürültülü döneme hızlıca geçiş yapan, futbolcularla ticari ilişkiye girmekten çekinmeyen, transferden sorumlu, Röpteşambır sever, Cibuti İstanbul Fahri Konsolosu, son seçimde adı başkan adayı olarak da anılan beyefendi!

Halka rağmen yapılan her şey sokakta başlar!

Sonra direniş olur Allah muhafaza!

Sokağı ELİMİNİZE etmek önemli!

KAZAN, taraftarın bahçesinde her maç öncesi binlerce kişinin toplanma yeri!!!

KOCA BEŞİKTAŞ CAMİASI KALABALIKLARA EVRİLDİ

Ben 1975 yılı doğumluyum. 80 ihtilali sonrasına denk gelir çocukluk, ergenlik, gençlik yıllarım. Sokakta 3-5 kişi yan yana gelsek hemen Toros marka bir araç yanaşırdı, sivil polis. BJK ile ne alakası var demeyin? ‘İŞKAL’ planı birlik ve beraberlik içerisinde olan topluluklara işlemez. Sinsi sinsi, yavaş yavaş insanları ayrıştırmak çok önemli. Şimdi uzun senelerdir BEŞİKTAŞ camiasının ‘Şunun Adamı / Bunun Yancısı diye bölündüğünü ve yönetildiğini benden duymuş gibi yapmayın. Camia olarak OMUZ OMUZA kalabilseydik bugün ekonomik uçuruma sürüklenen, BEŞİKTAŞ’ın adam ettiği ama BEŞİKTAŞ’a (sözde) adamlık etmeye kalkan kişilerin köşe başlarını tutmaya çalıştığı, birbirlerine ve kulübüne sevgisi & saygısı & bağlılığı günden güne azalan, kalabalıklar haline evrilir miydik?

Bu yazı dizisini özellikle arife gününe denk getirdim. Önümüzdeki tatil döneminde devam ettirmeyi planlıyorum. Nasılsa vaktim bol, benim zenginliğim de zamanımın olması. Bu vesile ile tüm gerçek BEŞİKTAŞLI, gerçek YURTTAŞ ve gerçek İNANAN insanların Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

PEK YAKINDA;

Kulübü 50 Milyon Euro Zarar Ettirmek İçin Uğraşanlar BJK Derneği Kuruyor!

Başkan ARAT Her Yöneticisine Kefil Mi?

Süleyman SEBA İsmi İle Anılan Onursal Başkanlık Makamını Bile Kirlettiler!

İşkal Ve Beyazı Kaybetmiş, Siyah Kalemler!

Serdal ADALI Seçimlerde ‘BJK’yı Arap Sermayesine Kaptırmam’ Derken Ne Kastetmişti?

(Şimdilik) Hak Edene Saygılarımla
            Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki