''KOSKOCA BJK NASIL BU HALE GELDİ?''

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:30 Nisan 2024, Salı

Lütfen Yazılan Maddelere Sizlerde Kalbinizden Geçen Eklemeleri Yapınız;

* Çevresi kalabalık-hesap cüzdanı kalın kişiler hatır/gönül işlerinden yönetici yapılarak CUMHURİYET öncesi kurulan asırlık kulüp acemi birliği, deneme tahtasına çevrildi.

* Müteahhit, demirci, “simitçi-kahveci-gazozcudan” Başkan, tatlıcı, evrakta sahteciliğe dahi meyleden, siyasetçi seven,  BJK’dan bi haber, menajer dostu, baba parası ile şov yapanlardan FUTBOL ORDİNARYÜSÜ(!) icat edildi.

* Hayatında basketbol, hentbol, amatör şube nedir bilmez kural - kaide anlamayanlara (!) Ülke ve Beşiktaş’ın yarınları gençlerimiz emanet edildi.

* Camiayı zerrece tanımayanlara, milyonlarca seveni olan kulüple gönül bağı kurması görevi verilerek Siyah Beyaz iletişimin başına geçirildi.

* Kişisel kavga ve çıkar çatışmaları yüzünden camia önce bölündü, sonra yönetildi.

* Kara Kartal'ın medyası “BEŞİKTAŞ’IN ADAMI” olmayı bıraktı, “KİMSENİN ADAMI” olmaktan yana tercihini kullanmayı alışkanlık haline getirerek (Cennet Mekan) Süleyman SEBA'nın mirasına sırt çevirdi.

* Camia adeta reflekslerini kaybederek hiçbir şeye itiraz etmeyen, kaderine razı, algılarla yönetilen kalabalıklar gibi davranmaya üstüne koyarak devam etti.

BİZ NEREYE???

 Elbette ki bu yazdıklarım, buz dağının görünen kısmı ve bir bu kadarı daha yerin altında gizli. Aslında onları da yazmak lazım lakin ne sabrım, ne de KUŞATILMIŞ hatta ve hatta işkal altında olan BJK’nın siyahları (şimdilik) en büyük engel. Eski BÜYÜK BEŞİKTAŞ’ı gerçekten dileyen, hedefleyenler yüreklenirse neden olmasın?

Sonrasına, sonra bakılır diyerek Hak Edene Saygılarımla.

Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki