''AÇAYDIM KOLLARIMI GİTME DİYEYDİM!''

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:28 Haziran 2021, Pazartesi

Sergen Hoca Sorunsalı...

Neredeyse, Sergen YALÇIN’ı elimizden almaya yaklaştıkları bir şampiyonluk sonrası süreç yaşadık hep beraber. 2 kupalı şampiyon hocayı kişisel ego ve kaprislere en önemlisi de vasatlık güç savaşına kurban etmek üzereydik.

Gelelim Güncel Konumuza Ve Beşiktaş’a Çöreklenen Ahbap Çavuşlara

Bu aralar sık sık eski ve yeni yöneticilerle hasbihal etmekteyim. Eskiden duyduklarımdan, kulaklarıma inanamazdım. Artık, burnum dahil tüm duyu organlarıma inanamamaya başladım. Haber hariç geçen yazımızın konusu Cenk SÜMER ve yazı sonrası da görüldüğü üzere freni patlamış, kornası çalışmayan kamyon gibi nasıl sonunu kendisinin getirdiğini yaşayarak görmekteyiz.

Aslında büyük resme bakınca (bu tabir de hep güldürmüştür beni), mevcut yönetimin hiç istemediği, mevcut profesyonellerin yaldır yaldır kaçtığı, sadece Sayın Başkan’a, bilenler bilir, Juan PUYOLl’luk yapıyor diye Beşiktaş’ın başına dert olmuş Cenk SÜMER ve finansal başarısızlık konusunda tarih yazmış Seçil AYGÜL ile yol ayrımına gelinmiş. Açıkçası kendileri incelendiği zaman, vasatlık konusunda gayet başarılı bu ikilinin neden hala görevde olduğu ilginç zaten. Cenk SÜMER’in aynı seçil AYGÜL'ü gibi bol sıfırlı maaş almaları bir kenara üstüne de yönetici hatta yer yer eş değer başkan gibi davranması mevcut YK’yı çok rahatsız ediyordu bir süredir.

Tolstoy’un Çok Sevdiğim Bir Sözü Vardır; “İnsanlar nasıl konuşulması gerektiğinin dersini alırlar ama en büyük ilim; nasıl ve ne zaman susulması gerektiğini bilmektir.” Kısmen Seçil AYGÜL bu sözün gerekliğini yerine getirdi ama ahbap çavuşu, ekürisi Cenk SÜMER sağ olsun, elinde olmayan güçle, güç gösterisi yapmayı bırakamadı. Clubhouse ya da twitterda konuştukları tüm YK üyelerinde ses kaydı olarak dolaşmakta. Muhtemelen kendisi de ne konuştuğunun çok farkında olmasa gerek ya da daha doğrusu su eklenince beyazlayan sıvı desteğiyle yaptığı isim ve yönetim eleştiren konuşmalar biraz da sonunu getirdi.

Sayın Başkanın kerhen tuttuğu ve bol sıfırlı maaş verdiği kahramanımız(!) son olarak Başkanla-Hoca anlaştıktan sonra, Sergen YALÇIN’ın yanına gitmek istediği twitterdan orada bulunanlara göndermesi ve Hocanın yanındakilerin kendisini istemediklerini instagrama koydukları bir fotoğraftaki açık olan cep telefonundan afişe ederek göstermeleri son damla oldu.

Başkanın Yolları Ayırma Talimatı Verdiğini Duyduk

Şimdi merak edilen kısım, stratejik ortağı Seçil AYGÜL’ün bu talimatı nasıl ve hangi şartlarda yerine getireceğidir. Eskiden beri tanıdığım Ahmet Nur ÇEBİ eğer Karadeniz inadı yerine sağduyuyu seçer ve bu kararının ardından durursa, Beşiktaş bir garabetten daha kurtulmuş olur. Sizlerde lütfen takip ediniz. Cenk SÜMER’’i bu aralar Fikret ORMAN ve şürekâsı yanında görürseniz şaşırmayın.

Yazıyı Tolstoy’dan anlatırken konu Çelik’e nasıl geldi ben de anlamadım ama şarkısı hem zamanında çok meşhur hem de çok eğlenceliydi. Ne demişti popçu Çelik “Güle güle sana güle güle, güle güle yavrum güle, bak vakti geldi kaçmanın hadi güzelim sana güle güle…”

Hak Edene Saygılarımla

Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki