BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ AVA ÇIKTI!

Beşiktaş'ta üst üste yaşanan sakatlıklar sonrası yönetim devreye girdi. Sorumlular aranıyor...
Haberin yayılanma tarihi:26 Eylül 2021, Pazar

Beşiktaş'ın Üzerinde Eşi Benzeri Görülmemiş Bir Sakatlık Kâbusu Yaşanıyor

İzmir'e tam 11 eksikle giden ve Altay'a 2-1 yenilen Siyah Beyazlılar, yetmezmiş gibi dört oyuncusunu daha kaybetti. Takımın en önemli ismi Pjanic'in yanı sıra Salih Uçan, Oğuzhan Özyakup ve Atiba Hutchinson da sakatlar kervanına eklendi. İnanılması güç durum sonrası Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi kulüpte kırmızı alarm verdi.

Yönetim Acil Toplanıyor

Kurulan iyi kadronun ihmalkârlık sebebiyle dağılma tehlikesiyle karşı karşıya kalmasından çekinen Siyah Beyazlıların patronu, yaşanan sakatlıkların sorumlusunu bulmak için kriz masası oluşturdu. Şampiyonlar Ligi'nde salı günü Ajax deplasmanı öncesi 10 oyuncusu sakat olan Beşiktaş'ta sağlık heyeti, kondisyoner, fizyoterapist, zemin bakımını yapan firma ile pazartesi günü toplantı yapılacak.

Kulübün Profesyonelleri Yapacakları İnceleme Sonunda Sakatlıkların Sebebini Ve Suçlusunu Bulacak

Şu an en çok zemin konusu üzerinde durulurken kulüpten elde edilen bilgilere göre zeminin durumu sakatlıklarda en az etkili olan faktör. Daha çok sıkışık takvimde çok zorlu ve yorucu geçen maçlarda Siyah Beyazlı futbolcuların fedakârlık yaparak büyük özveriyle oynamaları sebebiyle sakatlıkların arttığı düşünülüyor.

Yapılacak İncelemelerde Vodafone Park'ın Zemininin Durumu Ele Alınacak

Eğer gerek görülürse iki ay sürecek bakım ve yenileme çalışmalarına başlanacak. Bu durumda Beşiktaş'ın maçlarını Kocaeli Stadyumunda oynaması ihtimaller arasına girecek. Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri ile Kocaeli Stadyumu arasındaki mesafe 98 kilometre.

Türkiye

Etiketler: Stat   çim   zemin   BEŞİKTAŞ   www.duydukmu.com  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki