BEŞİKTAŞ’IN ‘GÖRGÜSÜZ’ MÜSTAKBEL BAŞKAN ADAYI!

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:03 Ağustos 2023, Perşembe

Bugünlerde Çok Revaçta Olan BJK Divan Kurulu Başkanı Ve Müstakbel Başkan Adayı Tevfik YAMANTÜRK‘ü Yazmak İstiyorum;

Bu yazıda kendisine kısaca ‘GÖRGÜSÜZ’ diye hitap edeceğim. Derdim yaşça benden çok büyük olan bu beyefendiye asla hakaret etmek değil, öncelikle bunun bilinmesini isterim. Söz konusu sıfatın TDK karşılığı ‘’Toplum içinde nasıl davranılacağını bilmeyen, GÖRGÜSÜ olmayan kimse’’ olarak tanımlanır.

GELELİM NEDENLERE?

- Öncelikle Tevfik YAMANTÜRK’ün özel uçağı ile başlayalım. Öyle bir uçak ki artık binmeyen, önünde resim çektirerek sosyal medya paylaşımı yapmayana kız vermeyecekler. Taraftarı, destekçisi, eski futbolcusu, üyeleri her birinize ayrı ayrı GÖRGÜLÜ ve hayırlı uçuşlar.

- BEŞİKTAŞ camiasının son zamanlar da en büyük modası da Tevfik beyin yemeği, Tevfik beyin locası, Tevfik beyin organizasyonu… Anladık beyefendi haliniz, vaktiniz yerinde. Allah daha çok versin.  Paran/pulun var da bu kadarı artık GÖRGÜSÜZLÜK olmuyor mu? Korkarım ki camiam bedavacılığa alışacak (!)

KAYYUM VE YAMANTÜRK 

Her şeyden önce Tevfik YAMANTÜRK’ün cennet mekân Süleyman SEBA’ya hakaretler ettikten (Yazının 2. Bölümünde Detayları Yazacağım) yıllar sonra, nasıl yeniden BEŞİKTAŞ’ta koltuk sahibi olduğunu hatırlayalım.

2016 Mayıs ayında yapılan seçimlerde Yalçın KARADENİZ var olan oyların % 70’ini alarak 4.Kez yeniden Divan Kurulu Başkanı olmaya hak kazandı.

Seçim Sonuçları;

Yalçın KARADENİZ: 615

Affan KEÇECİ: 295

Mehmet İhsan YALÇIN:48

Haluk KARAKURT 29

Taylan UYGUR: 23

Sonra Ne Oldu? BJK tarihinde kara bir leke denetleme kurulu başkanı Feyyaz TUNCEL, Divan kurulu başkanı Yalçın KARADENİZ’den şikâyetçi olarak, disiplin kuruluna sevk edilmesine sebep oldu. Söz, müzik, beste, plan, kuyu kazma, husumet, proje, elbette ki Fikret ORMAN ve saz arkadaşları.

Yetmedi; Bir üyenin ayrı ayrı yerlerde açtığı 7-8 davanın bir tanesi kabul görerek, BEŞİKTAŞ’A KAYYUM ATANDI!

Tahmin edin Beşiktaş toplumunun içinde asla yeri olmayan, bu davranış ve GÖRGÜ kurallarına aykırı komploların ardından kim Divan kurulu başkanı oldu. Bugünün müstakbel başkan adayı Tevfik YAMANTÜRK.

PEK YAKINDA

* Tevfik beyin arkadaşları.
* Sosyal medya ve YAMANTÜRK.
* Süleyman SEBA’yı sevenler affeder  mi

(Şimdilik) Hak Edene Saygılarımla
           Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki