BEŞİKTAŞ'TA DENGELERİ DEĞİŞTİRECEK SÜRPRİZ BAŞKAN ADAYI!

BJK Divan kurulu seçimleri yaklaşıyor...
Haberin yayılanma tarihi:08 Temmuz 2022, Cuma

HALUK KARAKURT BAŞKAN ADAYLIĞI YOLUNDA!

Siyah-Beyazlı camia da Ağustos ayında gerçekleşecek olan Divan kurulu seçimlerinde, dengeleri alt-üst edecek bir aday çıkmak üzere. Daha önce de seçimlerde adaylığını koyan TEM KABLO şirketinin kurucusu ve sahibi Haluk KARAKURT, seçimlerde aday olmanın sinyallerini veriyor.

BAYRAM TEBRİĞİ İÇERİSİNDE BAŞKAN ADAYLIĞI SİNYALİ

Beşiktaş Divan kurulu üyelerine bayram kutlaması için ayrı ayrı ulaşmak için çalışmalara başlayan KARAKURT, kendi imzasını taşıyan mesajında seçimlerde bundan sonra farklı bir anlayışa ihtiyacın olduğu vurgusuna yer verdiği öğrenildi.

TOPLANTILARDA Kİ KONUŞMASINDA İLK MESAJI VERMİŞTİ!

Divan kurulu toplantıları esnasında yaptığı konuşmasında sürekli 'Bizler başkasının değil, Beşiktaş’ın adamı olmak zorundayız. Kurumsal yapı oluşmasını ve kurulların bağımsızlığını sağlamak amacıyla kurulan ve bizlerin de üyesi olduğumuz Divan Kurulun da da benzer görev değişikliği ve yeni bir anlayışa ihtiyaç olduğu bir gerçektir.'' vurgusu yapan Haluk KARAKURT'un, kısa zaman içerisinde başkan adaylığını açıklamaya hazıırlandığı gelen bilgiler arasında.

Ağustos ayında gerçekleşen BJK Divan kurulu seçimlerinde Tevfik Yamantürk'ün yanı sıra, eski Başkanlardan Yalçın KARADENİZ'in aday olacağı açıklanmıştı.

DUYDUK MU?

Özel Haber

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki