'BEŞİKTAŞ'TA KALMAK İSTİYORUM!'

Josef De Souza'dan, çok konuşulacak itiraflar...
Haberin yayılanma tarihi:14 Aralık 2022, Çarşamba

"HERKESİN İLGİSİ VARDI"

"İstanbul'daki hemen her takımın ilgisi vardı Türkiye'ye ikinci gelişimde. Ancak resmi teklif ve çok ciddi projeyle gelen Beşiktaş oldu. Ben de Beşiktaş'ı istiyordum. Tanrıya şükürler olsun. Hayatımda aldığım en iyi karardı"

"SAYGISIZLIK YAPMADIM"

Fenerbahçe taraftarına saygı duyuyorum. Benim asıl sorumluluğum Beşiktaş taraftarına. Çünkü Beşiktaş'ta oynuyorum. Gol attığım için fazla sevindim ama kimseye saygısızlık yapmadım.

"O GÜNKÜ DUYGULARIM YOĞUNDU"

"Daha önce söylemiştim o günkü söylediklerim yoğun duygular içerisinde yaptığım açıklamalardı. Ayrılmak istiyorum demiştim. Ceza alma durumu beni gerçekten üzmüştü. Ben burada olmaktan dolayı gerçekten mutluyum. Türkiye evim gibi. Çocuklarım burada yetişiyor."

"ISMAEL'İN SORUNU YOKTU"

"Valerien Ismael'in bir sorunu yoktu, başarılı olamadı. Bunlar futbolun içinde olan şeyler. Beşiktaş'ta oynayan herkes kendine bakmalı. Başarısızlığın tek nedeni hoca değil. Ismael ile ilgili bir şey diyemem, grup olarak alınan sonuçlardı."

"DİLEĞİM BU HİKAYEYE DEVAM ETMEK"

"Burada kalmak istiyorum. Beşiktaş'a bana verdiklerinden dolayı müteşekkirim. Dileğim, isteğim Türkiye'de Beşiktaş'la bu hikayeye devam etmek."

Trtspor

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki