beyaz tv ''MÜPTEZELLERİYLE'' BİRLİKTE PARSEL-PARSEL ZEHİR SAÇIYOR!

Fenerbahçe ile oynanan derbi maçın ardından açıklamalarda bulunan Siyah-Beyazlı takımın teknik sorumlusu Önder Karaveli’nin açıklamalarını değerlendiren spor yorumcuları Rasim Ozan Kütahyalı ve Ahmet Çakar’a Beşiktaş’tan tepki geldi...
Haberin yayılanma tarihi:21 Aralık 2021, Salı

Beşiktaş, Kütahyalı ve Çakar’ın Önder Karaveli’ye yönelik yaptığı açıklamalara isim vermeden, ‘’Müptezel’’ diyerek tepki gösterdi.

Kadıköy’de Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan derbi maçı 2-2’lik eşitlikle sonuçlandı. Mücadelenin ardından yayıncı kuruluşa konuşan Beşiktaş’ın teknik sorumlusu Önder Karaveli’nin açıklamalarını TV’deki spor programında yorumlayan Ahmet Çakar ile Rasim Ozan Kütahyalı, tepki çeken sözler sarf etti. İkilinin Önder Karaveli hakkındaki tepki çeken yorumlarına Beşiktaş’tan sert cevap geldi.

RASİM OZAN KÜTAHYALI VE AHMET ÇAKAR, ÖNDER KARAVELİ İÇİN NE DEDİ?

Ahmet Çakar, Önder Kareveli için 'Nişantaşı'nda ünlü kadınların moda tasarımcısı gibi konuşuyorsun hocam'' derken, Rasim Ozan Kütahyalı ise tepki çeken bir yorumda bulundu.

İŞTE BEŞİKTAŞ’TAN YAPILAN AÇIKLAMA

"ir televizyon kanalında Beşiktaşımızın kıymetli hocası Sayın Önder Karaveli hakkında yapılan akıldan, izandan ve ahlaktan uzak yorumların kabul edilmesi mümkün değildir.

Bir süre önce Boşnak vatandaşlarımız için sarf ettiği sözler hala hafızalarda canlılığını koruyan bu müptezel ve ekürisi hakkında tüm yasal işlemler başlatılacaktır.

Bu süreçte, müptezel ve ekürisine yönelik olarak hiçbir Beşiktaşlının sözel ve fiziksel tepki vermemesi son derece önemlidir.

Sporun paydaşları ve halkımızın vicdanında mahkum olan bu asalaklara yasal merciler tarafından gerekli cezaların verileceği de mutlaktır.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak adı geçen kanalın tüm akreditasyonlarını iptal etmiş bulunmaktayız.

Kanal ile bağlantılı hiç kimse bundan böyle tesislerimize ve etkinliklerimize hiçbir şekilde alınmayacaktır.

Sporun paydaşları olan tüm taraftarların takım farkı gözetmeksizin bu müptezel ve ekürisi ile onlara yer veren kanala itibar etmeyeceğinden, sporun paydaşı olan başta futbol ve diğer spor dallarındaki sporcu teknik adam ve idarecilerin söz konusu müptezel ve ekürisi ile bahsi geçen kanaldan uzak duracağından, sporun paydaşı ve reklam verenlerin "reklamın iyisi kötüsü olmaz" mantığında davranmayacağından, kötü insanlar, kötü programlar ve kötü kanallarla arasına mesafe koyacağından şüphemiz bulunmamaktadır.

Sorun sadece Beşiktaş ve spor paydaşlarının değil tüm faziletli insanların sorunudur."

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki