DEV PROJE GÜNDEMDEN ÇIKARILDI!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur ÇEBİ’den, yönetim kurulunda beklenen hamle…
Haberin yayılanma tarihi:24 Ocak 2022, Pazartesi

DEV PROJE HEBA OLDU!

‘Güçlü Başkan-Güçlü Yönetim’ sloganı ile iktidara gelen Ahmet Nur ÇEBİ ve kurmayları, hedef ve projelerini hayata geçirmek konusunda başarılı olamadıkça kan kaybetmeye devam ediyor. Bu hayal kırıklıklarının en başında da ‘BJK’nın Geleceğini Kurtaracak’ iddiası ile 2 yıldır bir türlü hayata geçirilemeyen, 600 MİLYON TL’lik dev gelir kapısı Kripto Para projesi geliyor.

2 YÖNETİCİ ARTIK PROJENİN ADINI DAHİ ANMIYOR

Kripto Para projesinin basın, üye ve taraftarlara duyurulması konusunda 2 yönetici ön plana çıkmıştı. Bu idareciler, BJK 2. Başkanı Adnan DALGAKIRAN ve Gayrı Menkul Geliştirme/Basketbol sorumlusu Umut ŞENOL.

Basında çıkan Umut ŞENOL’un kendine ait Kripto Para firması olduğu iddiaları ve özellikle anlaşma yapılmasını istediği ‘Birkaç Firmada Israr ediyor’ söylentileri, aynı zamanda CHP Meclis üyesi olan yöneticinin sessizce projeden çekilmesine sebep oldu. Adnan DALGAKIRAN ise uzun bir süre ‘Az kaldı, bu ay / bu hafta bitiyor, BJK’nın kapı kollarına bile değer kazandıracağız…’ gibi söylemlerle projeyi gündemde tutma çabaları, inandırıcılığını yitirdiği için başarılı olamadı. 2 yöneticide, uzun zamandır dillerinden düşürmedikleri Kripto Para konusunun adını dahi anmıyor!

YETKİLER BJK CEO’SU AYGÜL’E DEVREDİLDİ KRİPTO PARA PROJESİ SEÇİMDEN SONRA

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur ÇEBİ son derece kötü yönetilen sürecin ardından, Ülkede ki ekonomik şartlar ve Digital Para piyasasında ki çalkantılar sebebiyle olumlu bir karara imza attı. Dev projeyi 2. Başkan ve Gayrı Menkul Geliştirme/Basketbol sorumlusu yöneticilerinden alarak, kulüp CEO’su Seçil AYGÜL’e teslim etti. Kripto Para projesi sil baştan yeniden yapılandırılarak, Mayıs ayında gerçekleştirilecek BJK seçimlerinden sonra hayata geçirileceği gelen bilgiler arasında.

Duyduk Mu? / Özel Haber
    Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki