'SEN-BEN YOK BEŞİKTAŞ VAR!'

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:22 Haziran 2021, Salı

Yukarıda Resmi Aşağıda İsmi Olan Hiç Kimse Beni BEŞİKTAŞLI Yapmadı. Ben Kaderimdeki Aşkı Yaşadım... 

Böyle zamanlarda sakin ve BJK’dan yana düşünürseniz, büyük resmî görebilirsiniz. Yaklaşık 1 aylık Sergen YALÇIN’ın imza atması konusunda Pazarlıklarda, Çeşme’de tatilde, Aspor canlı yayınları başta olmak üzere Gazete ve haber bültenlerinde yalnızca iki isim duyduk. Emre KOCADAĞ & Cenk SÜMER!

Şimdilerde İse Çeşitli Resim Ve Videolarla 3 İsim Kamuoyunun Önüne Atılıyor;

Adnan DALGAKIRAN: Derhal istifa etmeli diye yazdığım tek yönetici.

Mesut URGANCILAR; İbrahim ALTINSAY ile birlikte “SERGEN YALÇIN Takımın Başına Getirilmeli” diye öneren Genel Sekreter (Sevimsiz Diye Yazmaktan Yoruldum)

Erdal TORUNOĞULLARI; Zerre kadar güvenmem, itimat etmem. Bir daha, BJK’da yönetici olduğunu görmek istemem.

Bir topluluk gerginken, algı oluşturmak için en doğru zamandır. İşte bunu fırsat bilen Beşiktaş’ı değil, kişileri seven bir takım kalemşörlerin gazına gelmeyin diye bu satırları yazıyorum DİKKAT!

İşin aslı bu başarısız Sergen YALÇIN operasyonu, öncelikle “Tek Adam” düzenine çok çabuk alışan Başkan Ahmet Nur ÇEBİ’ye yazar. Kendisinden habersiz hiçbir şey olmamıştır. Ne İLETİŞİM’i götürebildi, nede oynanan oyunları GÖREBİLDİ.

Ancak Sergen YALÇIN’a “Başkanı Ayağına Getir. Sonrada Reddet!..” aklını verenlerin önünde de yıllardır MAKAMA SAYGI çizgimden ötürü de taş olurum. Kişiler gelip geçer, kalıcı olan BEŞİKTAŞ!

Cenk SÜMER’ler, Sergen YALÇIN, Emre KOCADAĞ, Ahmet Nur ÇEBİ, Mesut URGANCILAR, Adnan DALGAKIRAN, Erdal TORUNOĞULLARI ve diğerleri... İsimler umurumda bile değil. Herkese söz veriyorum, camianın dağılması pahasına ayak oyunlarına girenleri ve tüm gerçekleri teker teker yazacağım. Şimdi ise sağduyulu herkes ŞAMPİYON ve ŞAMPİYONAR LİGİNE DİREK KATILACAK olan BEŞİKTAŞIMIZI, gelin bu kaostan nasıl en az hasarla çıkarabiliriz onu tartışalım.

Sen-Ben Yok BEŞİKTAŞ Var

Hak Edene Saygılarımla.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki