SİYAH BEYAZ KİMLERE EMANET?

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:29 Aralık 2022, Perşembe

Yeni Yıla Nasıl Girer/Başlarsan Tamamı Aynı Şekilde Geçermiş;

Sanırım BJK bu konuda lanetli. Son 20 senedir hep aynı senaryo. BEŞİKTAŞ sevdasını anlamayanlar, bilmeyenler, kulübü SEMİRİP giderler. Geçen yazıda, dünya kulüplerinin futbolu bilen dünya yıldızlarından nasıl faydalandığını yazmıştım…

http://www.duydukmu.com/haber/dunya-futbolu-bilmez-bizimkiler-bilir_h35830.html

İşte BJK Futbolunu A.Ş. Yönetecek Adaylarda Bir Kaçı;

Adnan Demir (Yönetim Kurulu Üye Adayı)

1961 İstanbul doğumlu. 1991-2007 yıllarında Orta Asya Türk Cumhuriyetlerinde Tekstil Sanayii, İnşaat, Turizm-Otelcilik, Zincir Mağazacılık, Tarım, Hayvancılık sektörlerinde yatırımlar yapmış. Bu bölgelerde iflas edip Türkiye’ye geri dönüş yaptığı, kapalı kapılar arkasından sıkça konuşuluyor. 2004 yılında, Beşiktaş Yöneticisi ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Hakan KALKAVAN ile birlikte istifa etti. Bir önceki dönemde, Fikret ORMAN ile arası son derece iyiydi. Ahmet Nur ÇEBİ’nin başkan olmasıyla birlikte A.Ş. yönetim kurulu koltuğuna oturdu. Şimdi, yeniden yönetim kurulu üye adayı.

Fırat Fidan (Yönetim Kurulu Üye Adayı)

Virginia Tech Endüstri ve Sistem Mühendisliği bölümü 2002 yılı mezunu. İş hayatına Vpi Bros e-ticaret girişimi ile başlayan Fidan, FT Tuning, Medos ve Agras Otomotivleri Kurucu Ortağı. FDN Grubu, ASF Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi. Beşiktaş’ta 1 kurucu üyeliği var. Futbol Akademi… Üstelik yönetim kurulu üyesiyken, KAR amaçlı kurulan bu şirkette de yönetici oldu. Ahmet Nur ÇEBİ geçte olsa yaptığı yanlıştan döndü ve kendisini hem yeni yönetimine almadı, hem de akademiyi arkadaşları ile birlikte kendisinden alarak kulübün bünyesine yeniden kattı. Özellikle, Kadın Futbolunda ki skandallarla çokça ismi anıldı. Ne hikmetse yeni yönetim de yer bulamayan, Akademi projesi çöpe atılan bu genç idareci Ocak ayında A.Ş.’de yönetim kurulu adayı!

Beşiktaş A.Ş. Toplantısına Biraz Daha Vakit Var

Şimdilik 2 adayı sizlerin bilgisine sunmakla başlayalım. Diğer isimleri tek tek tanıtmaya, elbette devam edeceğiz. Ey.. BEŞİKTAŞ’ın (Sözde) “İleri Gelenleri” bu isimlerin hangisini kulübün/camianın yanında, sağında solunda gördünüz ve görmeye de devam edeceksiniz. Bakın bakalım SİYAH-BEYAZ kimlere emanet?

Bukowski’nin de dediği gibi; Nice mutlu yıllara demeyeceğim, çünkü değişen bir şey yok. Günler aynı, insanlar aynı, yalanlar aynı, dekorlar ve sahneler aynı, kandırılanlar aynı. Ve yine aynı olacak; Sahte kahkahalar, sıra dışı böğürmeler...”

(Şimdilik) Hak Edene Saygılarımla

          Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki