‘BEŞİKTAŞ’IN GÖLGE ADAMLARI!’

Makale yayınlanma tarihi:14 Kasım 2021, Pazar - 14:14
hakanoncul1903 @ hotmail.com

Beşiktaş’ta Üç Türlü İdare Yapısı Var;

1-) Seçilmişler!
2-) Yönetenleri De Yönettiğini Zannedenler!
3-) Gölgeler Adamlar!

Aslında Bu Durum Tam Bir Doktora Tezi Konusu

Seçilen yöneticiler belli. Seçilenleri, yönettiğini sananları tek–tek yazacağız. Gölge Adamları da… Biz önce isim, isim sizlere aktaralım. Pazılın büyük ve küçük parçalarını daha sonra hep beraber yerleştiririz.

Seçil AYGÜL; Fikret ORMAN döneminin CFO (Finans Departmanı Yöneticisi), bu günün CEO’su. (İcra Kurulu Yöneticisi) Yarın ne olacağı Allah kerim! Yakında, kendisi ile ilgili Özel bir yazı dizisi hazır. (Kripto Para Anlaşmasından Hemen Sonra!)

Ahmet ATEŞ; Sezar’ın hakkı Sezar’a. BJK için haksız yere hapis yattı, bedel ödedi. Bildiği pek çok doğru var. Gittiği 1 tek yolu var. Beşiktaş’ta Varlığı neredeyse Milattan önceye dayanır. Milattan sonrada olacak!

Cenk SÜMER; Kendisini yazmaktan yorulduk. Bazen “Yancı” diyerek, kantarın topuzunu kaçırdığımız da oldu, (Kamuoyu Önünde Özür Dileriz) gereğinden fazla önem atfettiğimizde. Bundan sonra daha dikkatli olup, kendisini CANDAŞ! diye anarız. Bizim meğerse bizim siteyi kapattıracak kadar, kendisini güçlü addediyormuş! Kapalı devre sosyal medya adresinden isim vermeden, benimle ilgili açıklamalarda bulunacağını ve hatta yasal yollara başvuracağını yazmıştı. Hala BEKLİYORUM! Durun durun, bundan sonraki yazı ve haberlerde çok eğleneceğiz…

Necmettin ÇELİKHAN; Görünen o ki Alt yapı ve spor okullarında, sağlam oyun kuruyor. Kendisini çok eski tanırım. Sanırım bu aralar Alt yapı ve spor okulları ile ilgili yazdığım yazılar ve haberler nedeniyle, telefonlara bile çıkmaz oldu. Kendi adıma büyük bir kayıp değil. Serdal ADALI’nın sağ kolu olarak bilinen BJK eski yöneticilerinden Doğan KÜÇÜKEMRE ile, kısa dönem bir ortaklık yaptı. Sonrasında da ver elini Beşiktaş. Sivas ve Bucaspor’da görev yaptığı zamanlarda ki kişilerin düşünceleri, kendisiyle alakalı kulüplerde bıraktığı intiba meselesine sonra girerim. Bugünün konusu çok daha başka…

KADIN FUTBOLUNDA NELER YAŞANDI?

Necmettin ÇELİKHAN’ın Beşiktaş’ta ki görev tanımı Kadın Futbol ve Spor Okulları Direktörü olarak geçer. Geçtiğimiz dönem, Bahar Özgüvenç’i kendi tasarrufu ile takımın başına getirdi. Daha sonra yönetenlerin gün yüzüne çıkmadan, hatta bir an önce kapanmasını istediği SKANDAL ÖTESİ iddialarla şampiyon olan takımın hocası gönderildi. Aslında gönderilmek tabiri biraz zayıf kaldı. ÖZGÜVENÇ, Şampiyonlar ligine katılmaya 10 gün kala kamptan kovuldu. Şimdilerde katıldığı programlar, verdiği birkaç röportajda meselenin üzerinden üstün körü geçiyor. Ben olayların tamamına iddiaların muhatap, yakını, şahit olan ve duyanlardan dolayı vakıfım. Ancak bu REZALET ÖTESİ konuyu (ŞİMDİLİK!) nasıl yazabileceğimi bilemiyorum! Özet olarak şöyle bağlayabilirim. Hoca gönderildiyse Necmettin ÇELİKHAN’da gönderilmeliydi.

DEVAMI VAR...

Hak Edene Saygılarımla.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki