O KOLTUKLARDA OTURAMAZSINIZ!

Makale yayınlanma tarihi:05 Ocak 2021, Salı - 13:21
hakanoncul1903 @ hotmail.com

BURASI BEŞİKTAŞ

Herkes Nerede Olduğunu, Neyi Temsil Ettiğini Bilecek

*Burası, Kurtuluş Savaşında şehitler veren ve Milli Mücadele en ön saflarda yer alanların Kulübü.

*Burası Halkın takımı.

*Burası Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Siyah-Beyazı.

*Burası, Bayrak ve toprağı için gözünü kırpmadan ölüme koşanların camiası.

*Burası ALLLAH-VATAN-BEŞİKTAŞ diye inanların kutsalı.

Kayseri MHP Millet Vekili canlı yayına çıkmış, BJK Yönetim kurulu üyesi ve 2.Başkanına açık-seçik Pensilvanya’da KİMİN ÇOCUĞU olduğu belli olmayan şerefsizi işaret ederek “Geçmişine Baktırdım...” diyerek imalarda bulunuyor.(Bir Kez Değil Defalarca!)

BJK yönetiminden, halen bu saate kadar böyle bir ağır ithama karşılık verilen tek bir cevap maalesef duyamadık.

Kayseri’de yaşanan olayda Adnan DALGAKIRAN’ın dışında hangi yönetici böyle bir açıklama yapmış olursa olsun, haklıyken haksız duruma düşmezdik. Neymiş ‘2. Başkan kendisi olduğu için bu görev ona düşermiş!’ Bu mertebeye onu hiçbir BEŞİKTAŞLI seçmedi. Ahmet Nur ÇEBİ getirdi. Acaba Sayın Başkan; Kayseri Millet Vekili ile beraber canlı yayına katılan Adnan beyi izlerken neler hissetti? Benim gibi binlerce insanın yüreği acırken, geri-geri yapılan manevralar ve söylemlerde 2. Başkanından halen memnun muydu?

ELBETTE Kİ DAVA AÇILACAK

Sordum-soruşturdum, yetkili-yetkisiz birçok isimle görüştüm. Bana ‘Olayın ertesi günü, kulüpte bir toplantı yapıldığı ve konu ile ilgili tüm gerekli Hukuki girişimlerde bulunulacağı’ söylendi. Tabi ki Dava edeceksiniz. Hiç kimse BJK Yöneticisi ile ilgili böyle bir çirkin benzetmelerde bulunamaz. Bulunursa da milyonlarca sevdalısı olan BEŞİKTAŞ’tan hak ettiği cevabı alır/almalı!

Uzun lafın kısası; Ben Siyah-Beyazlı yönetimin, sürekli aynı yerden kendi kalesine gol yemesinden çok yoruldum. İftira atan kim ve kimlerse, bedelini ödesin. Bilinmez ne varsa ortaya dökülsün. Ama hiç kimse Tarihi Şan ve Şerefle dolu, BEŞİKTAŞ’ın adına leke sürülmesini görmezden gelmesin.

Biz Başkan ve yöneticilere yalnızca kulübü, takımlarımızı, bugün ve yarınlarımızı değil aynı zamanda Siyah-Beyazın gururu ile armasından Türk Bayrağı olan onurumuzu da teslim ettik. Ona en ufacık bir leke gelmesine sebep olacak kişiler, asla o koltuklarda oturamaz. (DEVAMI VAR…)

Hak Edene Saygılarımla.         

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki