YILDIRIM DEMİRÖREN'E AF GELDİ!

Makale yayınlanma tarihi:27 Temmuz 2021, Salı - 18:00
hakanoncul1903 @ hotmail.com

Transfer Dönemlerini Hiç Sevmiyorum

Birileri çıkar ‘Şunu Alın’ diğerleri ‘Bunu Alın’. O yaşlı-genç, bu pahalı…Takımın başında hoca var, kulübü yönetsin, haklarına sahip çıksın diye seçilmiş Başkan ve yöneticileri var. Sen restorana gidip yemek siparişi verince, aşçının içerisine koyduğu malzemeyi soruşturuyor musun? Leziz ve güzelse yersin, tatsız ve başarısızsa eleştirir geri gönderirsin. Yeter ki usta, şef garson, aşçı, satın almacı ‘Malzemeden Çalmasın!’

Yönetenlerde Uyandı

Aynı transfer döneminde idarecilerin, gazetecilere karşı elinin güçlü olduğu bir konu daha var. Sen 1001 emek harcayarak ’DOĞRU’ bir haber yakalarsın. Araştırır, belgeler, manşetlere taşırsın, yöneten (Kendine Yakın Bir Gasteciye) ‘’X transferde sona yaklaşıldı - Y transfere çeyrek var’ oltasını salıverir derya ya (DERYA Burada DENİZ Manasında) senin özel haberine de Allah Rahmet Eylesin

Konu DEMİRÖREN ve ORMAN İse İddiamın Önünü Transfer Haberleri Kes(E))mez

Malumunuz XX Başkanlardan Yıldırım DEMİRÖREN, BEŞİKTAŞ’ı terk edip TFF’ye DEMİR atmasının ardından senetli-sepetli 100 MİLYON TL. Kulübümüzün kendisine borcu bulunmakta. (2012 yılından bugüne kadar yayınlanan tüm BJK Denetim Kurulu Raporları kayıtlarında görebilirsiniz.) Bu borcu Yıldırım Bey ‘Diğer Başkan ve Yöneticilerinde Alacaklarından Vazgeçmesi Şartıyla’ Beşiktaş’a bağışlayacağını, zaten daha önce Kongre üyelerinin şahitliğinde açıklamıştı. Hiçbir başkan, yönetici vs. alacağından feragat etmeyin bu konu yavaş-yavaş gündemden düştü ve borç 92-94 MİLYON TL seviyelerine (bir şekilde) indi.

Bakınız ‘Burası çok önemli’ ve 3-5 transfer haberi ile geçiştirilemez... AHMET NUR ÇEBİ YÖNETİMİ YILDIRIM DEMİRÖREN’le ANLAŞTI ve BEŞİKTAŞ’ın ESKİ BAŞKANINA BORCU KALMADI.

Erns & Young Raporları Kimlerin Elinde?

X Başkan Fikret ORMAN, kendisinden önceki başkan DEMİRÖREN’den hesap soracağı masalıyla taraftar ve kongre üyelerini tam 7,5 yıl uyutarak Saati Bile Soramadan kaçıp gitti. Birde göz boyamak için ERNS & YOUNG isimli denetleme kurulu firmasına, geçmiş dönemle ilgili araştırma yaptırdığını ve raporun çıkmasını beklediğini davul / zurna ile ilan etti. (Tanıdık Geldi Mi?!)

Peki bu raporlar nerede? Mevcut Başkan Ahmet Nur ÇEBİ’de var mı? Varsa eğer 90 MİLYON TL’nin üzerinde ki alacağından vazgeçen DEMİRÖREN’den, Mevcut Başkan Eski Başkana ‘Hesap Sorabilir Mi?

Fikret ORMAN’a Af Gelir Mi?

Benim iddiamın, sağlaması çok kolay. Bahsettiğimiz para 92-94 MİLYON TL. Saklamaya kalksan olmaz, çuvala koysan sığmaz. Beşiktaş yönetimi Birkaç ay sonra yayınlanacak BJK Denetim Kurulu Raporunda bunu belirtmek zorunda. (Aksi Olursa Kimse Altından Kalkamaz!) Yazdıklarım ve iddiamı ismimle/soyadımla imzamı atarak yayınlıyorum. ‘Neyse Halim Çıksın Falım.’

Sorular Sorular…

- Bu aralar ismi garip-guraba işlerde sıkça geçen, Yıldırım DEMİRÖREN’in borcu (Yıllar Sonra) neden ? niçin ? ne karşılığında silindi?

- Erns & Young Raporlarında DEMİRÖREN’i zora sokacak, hangi konu ve olaylar vardı?

Fikret ORMAN ve eski yöneticileri hakkında hazırlanan, KPMG denetleme kurulu raporuna Beşiktaş camiası ne zaman duyup ulaşabilecek?

Aynı Yıldırım DEMİRÖREN örneğinde olduğu gibi, X Başka ve Yönetim Kurulu üyelerini de makul bir fiyat karşılığında ‘AF Çıkarmayı’ düşünüyor musunuz?

(Şimdilik…) Hakan Edene Saygılarımla

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki