TESİS YASAĞI YETMEZ BENCE ORHAN YILDIRIM'I ASMAK LAZIM!

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:26 Mart 2024, Salı

Baştan Altını Çizeyim;

BJK gazeteci, muhabir, köşe yazarı, internet/sosyal medya, yorumcusu çoğuna mesafeliyim (1-2 hakkıyla işini yapan istisna hariç)

Görüşür müyüm? Görüşürüm.

Allah’ın selamını alır, verir miyim? Her daim.

Araştırmakta olduğum bir konu varsa fikirlerine başvurur muyum? Emeğe saygımız sonsuz.

Ancak geçmişte yaşadığım acı tecrübelerde ekmek yediği Siyah/Beyaza bile operasyon çekmeye kalkanlara şahit olunca uzaktan, mesafe ve saygı çerçevesinde bir ilişki yıllardır prensibim. İşte Orhan YILDIRIM’da benim için sadece bu.

TESİSLERE GİRİŞ YASAĞI

Bana göre Orhan YILDIRIM ve dahi Fanatik gazetesinin tesislere giriş yasağının getirilmesi tamamen seçim öncesinde yaşanan ve yazılanlarla hesaplaşma. Yazarın telefonda kendisine de söyledim. Başkanlık seçimi öncesi takındığı bazı tavırları tasvip etmiyorum. Ancak bu da “Mühür Bende Dilediğimi Yaparım” hakkını kimseye vermez, kimse kimseyi ekmeği ile sınayamaz.

İşte Orhan YILDIRIM’ın 30 Kasım 2023 Tarihli Fanatik Gazetesi Köşe Yazısı

ÇÖZÜM BASİT!

Her ülke vatandaşının mal alır ve/veya satarken, bir makama gelirken basitçe ilgili kurumdan edinebileceği BORCU YOKTUR yazısı. Zaten Hüseyin YÜCEL BJK’ın 2. Başkanı, yani iktidar. Kulübe borcu olmadığını belgesiyle kamuoyuna açıklasın takibini de akabinde Orhan YILDIRIM yapsın. Kimden ses gelmez, kulağının üzerine kim yatıyor ve kaçıyorsa bizlerde Siyah kim Beyaz kim anlamış oluruz!

Aslında BJK 2. Başkanı Hüseyin YÜCEL ile ilgili iddiaları kaleme alan bir tek Fanatik gazetesi ve Orhan YILDIRIM da değil.

İnternetten açık bilgi olarak herkesin de görebileceği üzere Kasım ayının son haftası (2023) tarihin de yani o dönem başkan adayı olan SN. Hasan ARAT’ın Candaş Tolga IŞIK’ın canlı yayınına katılıp 2. Başkanının Hüseyin YÜCEL ve kendisinin Milyonarca Euro katkı sağlayacağını açıklamasının ardından Ajansspor, Master Haber, Tv100 vb. birçok mecra da hemen hemen aynı şekilde haberlere imza atmışlar. Peki haber siteleri, kişiler ve / veya yetkililerine her hangi bir yasak yaptırım uygulanmış mı? HAYIR! Orhan YILDIRIM’ın yazısında bilgi var mı? VAR. Belgesi var mı? VAR. Olay ve isimler, yine VAR.

Yapmayın Ağalar, Yapmayın Sn. Yönetenler, Yapmayın Bayanlar/Baylar.

Adalet HERKESE 1 gün lazım olur – olacaktır. Ben ve ekibim de Yıldırım DEMİRÖREN’e bayıldığımız için gazetesine, Orhan YILDIRIM’a da hamili yakınım olduğu için kendisine destek vermiyoruz. Tek gayemiz var Adalet, adalet, adalet…

Birde ‘Tesislere Alınmamak’ diye işe yaramaz, sözde yaptırım uygulamasını artık lütfen kaldırın. Onun yerine muhalif haber yapan kişileri asmalı bence. (Şaka Şaka Önce Beni İpe Un Gibi Sererler:) Geçmiş yönetimlerde şahsıma Akatlar spor kompleksine sokmama yasağı getirmeye çalışan DEMİRÖREN’in bir yöneticisinin hikâyesini bir ara yazmalıyım ki, hep beraber eğlenelim…

ARKASI YARIN

İddiaların Tüm Muhatapları Sessiz

İlk Yalanlanan Ve Sonrasında Başkan Tarafından Aranan Gazeteci Kim?

Ey Ahali Yazar İletişim ve Fetö Diyor

Santos’un Maliyeti 10 Milyon Euro Mu?

Yazarın Cevap Yazısında Müthiş İddia; 'BJK Hem 52 Milyon Ödedi, Hem Kandırıldı Mı?'

Şimdilik Hak Edene Saygılarımla
            Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki