PARALILAR BEŞİKTAŞ'I PARALADILAR!

Makale yayınlanma tarihi:16 Mayıs 2022, Pazartesi - 14:12

Ahmet Nur ÇEBİ Yönetiminin Ekip Ruhu Taşımadığını Seçim Kazanmak İçin Doğru Olsa Bile BEŞİKTAŞ İçin Olağan Üstü Seçimli Genel Kurula Gitmesi Gerektiğini Defalarca Yazdım!

SONUÇ; Olmadı! Başkan inat etti ve kulüp koca bir sezon başarısız projeler, ayak oyunları, iç çekişmelerle ile birlikte 70-80 MİLYON EURO zarara uğratıldı. Beşiktaş, 6 sezon sonra Avrupa sahnesinden uzak kalacak.  Adın 2 Başkan, As Başkan, Genel Sekreter, As/Yedek üye olsa ne olur, olmasa ne olur? Başkan olsan ne olur, çaycı, güvenlik, aşçı olsan ne olur? Amaç bu kulübe hizmet etmekse, sıfatın ne önemi var ki? Ama Ya Değilse?!..

AKILLAR, YÜREKLER, HEDEFLER BAŞKA YERLERDE!

Başkan ÇEBİ’nin aklı TFF’de!

As Başkanlar ve Genel Sekreter, 2 numaralı koltuğun peşinde!

* Bazı yöneticiler, kulübe verdiği parayı geri alabilme (kapalı kapılar ardında) görüşmelerinde! Bahçıvan-şoföre, aşçı-uşağa bütün yöneticiler BEŞİKTAŞ’a!..

Yıllarca, BJK’da “Paralı Başkan Olmalı” algısı ile BEŞIKTAŞLI’LAR uyutuldu. Gelen “PARALILAR” zenginliğine-zenginlik, PARASINA PARA, itibarına-itibar kattı, Siyah-Beyaz PARAM PARÇA oldu. PARALANDI!!

Anlayın Artık; Siyah-Beyazın kurtuluşu, sırf ‘Köpeğin Önüne Atsan Yemez’ kağıt parçalarından çok olan devşirmeler de değil. BEŞİKTAŞ RUHUNU geri getirecek, tekrar camia olduğumuz hatırlatacak ve/veya yaşatacak yüreklerinizde ki “ASİL” Aşk’ta mevcuttur. 1 kere düşün, 1 kere inan, 1 kere haykır gerisi kendiliğinden gelir. BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞLI'LARINDIR.

Hak Edene Saygılarımla.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki