BEŞİKTAŞ'I ALLAH KORUDU (2) KONGORDATO!

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı....
Haberin yayılanma tarihi:25 Ocak 2024, Perşembe

GKN Kargo İle İlgili Yazı Dizisine Devam Ederken Şirketin ''KONKORDATO'' İlan Ettiğinin Özellikle Altını Çizelim;

Peki tam olarak ne anlama geliyor Kongordato? ''Bir borçlunun ticari durumunun sarsılmış olmasıyla alacaklıların, alacaklarını belli bir plana göre almaları konusunda kendi aralarında vardıkları ve mahkemece onaylanan anlaşma...'' Bu resmi açıklamayı da yaptıktan sonra devam edelim...

ŞİRKETTEN İLK AÇIKLAMA GELDİ: “KIMILDAYAMAZ HALE GELDİK”

Dava dilekçesinde, söz konusu anlaşmanın, şirketin mali yapısını bozduğu “Şirketimiz kımıldayamaz hale geldi’ denildi. Yapılan başvuru üzerine mahkeme 5 milyon TL sermayeli GKN Kargo’ya 3 aylık geçici mühlet verdi. Mahkeme, Prof. Dr. Serdar Kale, Mali Müşavir Canan Koçyiğit ve Prof. Dr. Oktay Taş’ı da geçici konkordato komiseri heyeti olarak atadı.

NELER YAZDIK NELER

Firmanın Gizli Patronunu Eski Bakan Olduğu

Şirketin Sosyal Medya Hesaplarında Gerçek Değil Başka Firmalara Ait Görüntüler Paylaşıldığı

GKN Kargo’nun BJK Basketbol Dışında Farklı Sponsorluklara İmza Atması Beklendiği

Şirketin Başta Para Kaynağı Olmak Üzere Bilinmeyen İşlerde İmzasının Bulunduğu

KARGO FİRMASININ BEŞİKTAŞ'A BORCU VAR MI?

Kargo şirketinin BJK Kadın basketbol takımına sponsorluk yapıp Akatlar salonu ve Dolmabahçe stadında loca ve reklam anlaşmaları yaptığı biliniyor. Gökhan Akyürek'in Siyah-Beyazlı kulüpten kaçarcasına giderken, 12 Milyon TL borcunun kaldığını geçmişte yaptığımız araştırmalarda öğrenmiştik.

SONUÇ OLARAK; BJK’dan yüz bulmayan kargo şirketi, Galatasaray ile sponsorluk anlaşması yapmıştı. Ezeli rakibimizin yetkili bir ismi ile telefonda görüştüm. Zararları çok büyük. Loca paralarını bile alamamışlar. Gerisini varın sizler düşünün.

DUYDUK MU? & MEDYA KARTALI ekibi olarak, bizler BEŞİKTAŞ’ın menfaatlerini korumak adına verdiğimiz mücadelenin haklı gururunu yaşıyoruz. Peki BJK’nın değil de, kişilerin ‘ADAMI’ olmaktan utanmayan, kulaklarının üzerlerine yatan, kalemini kulübün haklarını gözetmek için oynatmayan güzide(!) GASTECİLERE şimdi ne demeli?

Hak Edene Saygılarımla
      Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki